Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről elhozott kutyusokró...

Menhelyről elhozott kutyusokról vélemény? 13 éves vagyok és szeretnék segíteni azokon az állatokon akinek nem lehet gazdija, szeretnék elhozni egyet!? Vélemények, milyenek az onnan elhozott kutyák?

Figyelt kérdés
ÉS ESETLEG VESZPRÉM VAGY ZALA MEGYÉBEN VALAKI TUD JÓ KUTYAMENHELYT?

2015. ápr. 18. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy menhelyi és egy utcán talált kutyám van. Mindkettő kutyából van. Pontosan olyanok, mint a pedigrések, csak a kinézetük egy kicsit más (mivel keverékek)
2015. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is két menhelyről hozott keverék van ugyan olyanok csak nincs annyi bajuk mint a ,,fajtatiszta" kutyák és a menhelyről gozott kutya is ugyanúgy szeret
2015. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem hozhatsz el. Kell a szülő is hozzá.

A menhelyen lévő kutyák pedig különbözőek. Az ott dolgozók, ha megfelelő kapcsolatuk van a kutyákkal, tudnak ajánlani .

2015. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is egy menhelyről hozott kutyám van.Sajnos kB 2 honaposan kidobtak,és valószínű megverték ezért tart a hirtelen megsimogatastol ( idegenektol). Meg talán egy kicsit fel a hirtelen "bekovetkezo"hangos zajoktol.Egyébként egy életvidám kiskutya.Imad labdázni, kutyákkal játszani.Most egy 1 éves. Járunk kutyaiskolaba is ott is nagyon ügyes.Szerintem egy menhelyes sokkal jobban ragaszkodik a gazdahoz és az otthonhoz.Semmivel sem különb a pedigreesektol.( talán hogy néhány a korábbi élete miatt elsőre bizalmatlan,félénk)
2015. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A menhelyeken is különféle kutyák vannak. Szüleiddel együtt tudtok örökbefogadni, mert a felelősséget csak felnőtt vállalhatja. A menhelyen dolgozók tudnak nektek segíteni a megfelelő kutyus kiválasztásában. Elmondjátok az elképzeléseitek (kisebb vagy nagyobb testű, hol szeretnétek tartani, csak kint, vagy bent is, mennyit tudtok vele naponta foglalkozni, idősebb vagy kölyök kutya legyen-e, aktívabb, vagy nyugisabb legyen inkább stb.), és ajánlani fognak nektek kutyákat, ami passzol hozzátok. Az ott dolgozók ismerik őket a legjobban.

Tessék, itt van 2 link, nézz körül:

[link]

[link]

2015. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy Várpalotán ott az Alex!


[link]

2015. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajka,

Bakonyi állat- és természetvédő egyesület.

[link]


Jó szívvel ajánlom őket, nagyon segítőkészek, most vannak egyébként kölyök kutyák is. Bár akárkinek nem adnak kutyust, kikérdeznek, hogy milyne körülmények közé szeretnéd, stb.

Ivartalanítási kötelezettséggel lehet őket befogadni.


Ugyanezen a területen, másik szervezet: Ajkai ebrendészeti telep

[link]

Őket is tudom ajánlani. Ugyanazon a telepen vannak a kennelek :)

2015. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!