Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan viseltétek kutyátok...

Ti hogyan viseltétek kutyátok elaltatását?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutyánkat el kell altatnunk, mert elkapott egy vírust, amit későn észleltünk. 8 éve van velünk, nagyon nehezünkre esik elaltatni :(

2015. ápr. 19. 01:06
 1/8 anonim válasza:
Nehéz de szerintem tegyétek meg jobb lessz neki..Mi tavaly altattuk el a kutyánkat aki 14 évig velünk volt..epilepsziás rohamai voltak amin már nem lehetett segítteni..engem nagyon megviselt azóta nem is akarok másik kutyát...nem akarnám meg 1x áttélni azt a fájdalmat.. Nem tudom mennyit segítettem ezzel,de szerintem neki is jobb lenne..azért tettük meg mi is mert már láttuk rajta mennyire szenved..és nem akartuk,hogy rz így mennyen tovább.. :'(
2015. ápr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz.Sokkal könyörületesebb tett elaltatni egy jószágot,ha menthetetlen,mint hagyni szenvedni.Ráadásul az eljárás fájdalommentes az állat szempontjából.Hogy egy mondást idézzek:ha igazán szereteted,elengeded.
2015. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy kicsit én is belehaltam :(
2015. ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is elaltattuk,9 éve volt velünk és ahogy az előttem válasszolók is mondták,jobb lesz neki.Az előtt 2 évvel hogy meghalt vettünk egy kölyköt,ha ő nem lenne én depis lennék.Már 3 éve halt meg mégis elkap a sírógörcs ha eszembe jut.:'(
2015. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég rosszul. Kutyára sem bírtam ránézni napokig. 18 évig (majdnem 19!!!) volt velünk, mintha a testvérem lett volna....


Utána elmentem a sintértelepre és elhoztam a legcsúfabb kutyát, rögtön beragyogta a mindennapjainkat :)

2015. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az én kutyusom 17 évesen ment át a Szivárványhídon. Elaltattuk... neki így volt a legjobb. Nem akartam gyógyszerekkel kísérletezni és nyerni még pár napot. Leálltak a veséi... Vele voltam az utolsó lélegzetéig, hogy ne legyen egyedül... nagyon megvisel... még csak 3 hete...

Rettenetes üresség van bennem.

Azóta kijárok a helyi menhelyre önkéntesmunkát végezni, és remélem hamarosan lesz másik kutyám.

Nem helyettesíteni a kisöreget, hanem, mert nagyon sok kutya vár arra, hogy valaki hazavigye....

2015. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éves volt, tavaly év elején kellett meghoznunk ezt a döntést. Azóta sem érzem úgy, hogy valaha is biztosra vehetem, hogy tényleg ez volt a legjobb, amit tehettünk; akármilyen fájdalmai is voltak, valahol gyilkosnak érzem magamat.
2015. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk tegnap kellett elaltatni. Itt is a r*hadék epilepsziás rohamok miatt. Még csak erre tudok gondolni, pedig már annyi mással próbáltam foglalkozni, hogy eltereljem a gondolataimat.

Mindenképpen kell egy kis idő. De másik kutya biztos nem lesz.

2015. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!