Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kínzó kényszergondolatok...

TheHope kérdése:

Kínzó kényszergondolatok ellen módszerekkel? Ti hogyan viseltétek, hogyan küzdöttetek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne pár kérdésem. Először is: Van-e itt olyan ember, aki kényszergondolatokkal küzd,azok közül is agresszív kényszergondolatokkal? A másik kérdésem: Mivel tudtatok javítani ezen gondolatok elleni harcban? Én jelenleg elkezdtem futni, színterápiát alkalmazok, orbáncfű teát iszok, relaxációs zenéket hallgatok és még sok egyéb,de van,hogy pár napra elmúlik,aztán megint előjön. Harmadik kérdésem: Mennyi ideje vagytok benne? Mióta és hogyan kezeltettétek? Negyedik: Hallottatok-e más személyről/Ismertetek-e más személyt,aki ilyennel küzdött és ha igen, mennyi ideje volt benne? Mi volt a legtöbb idő,amit egy ember ebben a betegségben eltöltött tudomásotok szerint?

És végül: Nektek mi hozta meg a végső lökést a gyógyulás felé? Csak komoly válaszokat kérek.



2015. márc. 31. 13:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Az agresszív kényszergondolatok nagyon kellemetlenek tudnak lenni. Nekem 3 éven át ugyanaz a kényszergondolat zavart, voltak átmeneti jobb állapotok, most újabb jött, de az se jobb. Csak orvos segítségével lehet igazán meggyógyulni, és a figyelmen kívül hagyás, ne törődj vele, hiába zavar.
2015. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rencsi111 válasza:
milyen típusú gondolatok voltak ezek?
2018. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!