Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie? Tapasztalatok?...

Border collie? Tapasztalatok? Milyen érzés az első nap?

Figyelt kérdés

A szüleim nemrég beleegyeztek, természetesen tisztában vagyok a hátrányaival.

MINDEN érdekel :). Milyenek az első napok, trükktanulás... stb. Suli előtt sétáltok vele vagy csak du.? Ha elutaztok mit csináltok vele?



2015. ápr. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én évekig könyörögtem egy border collie-ért, végül beleegyeztek. A pénzt már rég összegyűjtöttem egy kölyökre. Legjobb volt mikor végre elmentünk kiválasztani :3 Hihetetlen okos. Mindent megért, esküszöm minden szót...Én nem sétálok vele minden nap, inkább minden másnap ( de nagy a kertünk). Van egy kutyatrükkös könyv "101 kutyatrükk" a címe. Már kiskorában tudta a trükkök felét a könyvből. Persze sokat is kell vele foglalkozni, mert egyik ismerősöm bordere pont ellenkezője az enyémnek. Amilyen okos olyan rossz tud lenni ha hanyagolják.
2015. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe került?
2015. ápr. 19. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
110.000 de az enyém törzskönyves
2015. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért pont border? Iszonyat pörgős munkakutyák, és ha már most azt kérdezed, hogy suli előtt sétálni kell-e vele, akkor baj van. Igen suli előtt, után, este, hétvégén dolgozni kell vele. Nyaralás, utazás kilőve, hiszen ugyanúgy foglalkozni kell vele, és nem hiszem, hogy a szomszéd elvállalja. Jól meggondoltad?
2015. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetné nyaralni? Mi mindenhova visszük a borderünket. Mondjuk miénk imád autózni, meg belföldön szoktunk maradni.
2015. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!