Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyatulajdonosok!...

Kedves kutyatulajdonosok! Titeket nem zavar, ha a szőrös négylábú kedvenceitek képen nyal benneteket?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nem veszélyes ez fertőzés szempontjából? De akár a macskákra is kérdezhetném ezt, hiszen azok is néha nyalják a gazdi kezét.

2015. ápr. 22. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én cicás vagyok és nem zavar ha megnyal, ettől nem kaphatsz fertőzést (ami nyalással fertőz az simogatással is, mert tisztálkodáskor nyalogatják magukat).
2015. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

De, zavar, nem is szoktam vele nyalakodni, de néha előfordul...


Gusztustalan, belegondolva hogy ők a popójukat is tisztára nyalják a kis nyelvükkel...


Nem lesz semmi bajod. Viszont az tuti, hogy erősödik az immunrendszered. :D

2015. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fertőzésektől nemigen rettegek, de ettől függetlenül nem szeretem, ha megnyal. Szerencsére nem szokása, gyakorlatilag ki kell provokálni :)
2015. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem mivel nem nyal pofán
2015. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zavarna, de nem szokott ilyen történni.
2015. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát azért én férjemet a macskánk csúnyán megtréfálta. Aznap este kicsit összekaptunk valamin, mert mindketten mást akartunk nézni a tv - ben. Erre lement a pincébe, felhajtott pár kupica pálinkát, majd mérgesen elaludt. Reggel én mentem ki először wc - re, de a macskánk aljasan besurrant a szobába a lábam között. Gondoltam, majd utána kizavarom, de erre mi történt? A férjem félálomban a macskát simogatta, és tőle kért bocsánatot, hogy ne haragudjak a tegnap esti veszekedésért, mert ugye a macska a meleg helyemre bújt, a férjem meg a hosszú szőrű bundájáról az hitte az én hajam, és még egy cuppantós csókot is adott neki. Persze én majd kipukkadtam a nevetéstől, erre aztán a férjem feleszmélt, és hát neki meg egyáltalán nem volt vicces ez az egész. Na azóta egy kis idő eltelt, de a macskának a konyha, udvar szabad, a ház többi belső része tabu!
2015. ápr. 23. 00:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Én meg egyszer a macskámtól majdnem megfulladtam, mert az ráfeküdt éjjel a fejemre, és a számba, meg az orromba volt a sok szőre, arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt és nem tudtam elképzelni mi van az arcomba. Gyakorlatilag a macska oldala, meg a segge. Hát jó nagyot repült utána.


Kutyát meg én szoktam puszilni, de főleg a fejét, nem a száját. Nem hagyom, hogy megnyalja a számat, de előfordult hogy véletlenül mégis sikerült neki. Meg mondjuk ha elalszom és a kutya felkúszik az ágyra, akkor szerintem nem tudom mit csinál. Nagyon remélem, hogy nem nyal szájon éjjel. Igazából csak szeret mellém feküdni, de van hogy csak a lábamhoz.

2015. ápr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ezeken jót nevetek:D

Nekem a macska ölbe szokott lenni, olyankor a kezemet nyalja. Az arcomra puszit nem ad, de nem is nagyon örülnék neki, valamiért a kutyákkal szorosabb a kapcsolatom. Egyébként nekem is volt olyan még régen, hogy ismerősöméknél aludtam, és a macska bejött hozzám és a nyakamra feküdt, és én is arra keltem, hogy mindenhol szőr, és nem kapok levegőt:D De olyan aranyosan dorombolt, hogy majdnem megengedtem, hogy megfulladjak miatta:D

A kutyám egyébként rendszeresen belenyal a fülembe, nála ez valami hagyomány, mert nem az arcom a fontos neki, hanem a fülem:D Már-már azt hiszem, pettingel:D:D

Amúgy engem sem zavar, én nagyon kacagok, ha puszil egy kutya :)

2015. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem szeretem, ha egy kutya megnyal, mert a kutyák teljesen összenyálaznak a nagy nyelvükkel. A macskáknak cuki kis recés nyelvük van.
2015. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!