Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyk a legjobb kutyatáp egy...

Melyk a legjobb kutyatáp egy 2.5kg-os felnőtt kutyának? ( japán chin)

Figyelt kérdés
Mindenkép valami prémium minőségű száraz tápot szeretnék neki de nem tudom melyk márkát válasszam!
2010. febr. 21. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Acana, Royal Canin, Hill's, Orijen, Taste of Wild, Bio Mill, Pro plan

Ezek nagyon jók:)

2010. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ezek közül nem tudok dönteni:S
2010. febr. 21. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít akkor szerintem Taste of wild. Mert kizárólag természetes alapanyagok vannak benne. (bár az Acanában és az Orijenben is) Az én kutyám Acanát eszik, nekünk ez vált be.
2010. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Orijen, Biomill.
2010. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik Hill's- ez eszik, a másik Royal Canin- t. A Royal canin azért, mert abban tudtam venni DIREKT neki valót (tacsi). Én ezekre esküszöm.
2010. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám Acanát eszik és nekünk nagyon bevált, először az Adult Dog-ot vettük, most meg a Sport&Agilityt.
2010. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Orijen vagy acana.

a hills és Royal tele van szénhidráttal. kicsit nézz utána jobban.

a pro plan nekünk nem jött be, allergiás lett tőle a kutyám.

2010. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyél kis kiszereléseket, esetleg ha tudsz, szerezz be termékmintákat, próbálgasd ki, hogy melyik válik be legjobban és melyik ízlik a kutyádnak leginkább. Igazából mindenki másra esküszik ezek közül, Neked kell megtalálnod, nektek melyik a megfelelő.
2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen a legjobbat akarod a kutyádnak, akkor ajánlom az Orijent vagy az Acanát. Magyarországon ma ezek a legjobb ár-érték arányú tápok. Nincs benne szója, felesleges szénhidrát, stb.


A Royal Canin és társai Magyarországon prémium tápnak számítanak, de van bennük szója, búzafélék, stb.


Ajánlom neked ezt az oldalt: [link]


Érdekes, hogy a Magyarországon ajnározott tápok nagyrésze 1-2 csillagot kapott. Az Acana és az Orijen kapott 4-5-6 csillagot.

2010. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Acana rajongók táborát erősítem. Mi minden prémiumot kipróbáltunk, és minden szempontból ez vált be.
2010. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!