Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha mérgező akkor mit kell...

Ha mérgező akkor mit kell tenni most? Belehalhat? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek mert a kutyám sétáltatás közben megevett egy játtszótéren valami patkány félét.Nem tudtuk kiszednia szájából!Most így vasárnap délután mit kell tenni?Ha mérgező akkor mi lesz vele?
2010. febr. 21. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nemkéne orvoshoz vinni könyörgöm?

Vagy figyeled mikor kerül életveszélbe lehet semmi komoly nem lesz,de lehet,hogy igen..az helyett,hogy itt ülsz az helyett induljtok az orvoshoz.Egyébként láza van?

levert?mikor ette meg??enni tud?

2010. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én azt tudnám javasolni,hogy még ma vigyétek orvoshoz,van ügyelet,de ez akkor feltétlenül fontos,ha tapasztalsz rajta változást. vagy hány stb. Holnap hétfő van doki.
2010. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz,mi falun lakunk,és a kutyám szinte havonta fog 1-2 patkányt ami átjön a drága tiszta szomszédunktól...,és még él,sőt makk egészséges. De ha ennyire aggódsz vidd orvoshoz,bár szerintem felesleges,ha nem látod,hogy baja lenne a kutyának.
2010. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán állatorvoshoz? Biztosan van ügyelet a környéketeken,vagy valami közelebbi városban.
2010. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hánytatni és meg van oldva
2010. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Felesleges orvoshoz vinni?

Arra nem gondoltál még, hogy esetleg mérget evett a patkány ami bejutott a kutyatestébe?De te tudod mennyire félted a kutyát..

2010. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ahol lakom nincs ügyelet,és az autó valami ellenőrzésen van,de egyenlőre nincsen baja,csak akkor is megijedtem mert nagyon szeretem és még csak 7 hónapos.
2010. febr. 21. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor történt ma??
2010. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan hogy érted? A megevés úgy volt hogy hotza a szájában a bátyámmal próbáltuk kivenni de nem tudtuk és megette,egyenlőre úgy tűnik jól van
2010. febr. 21. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Az hogy a kutya melyik nap ette meg a patkányt?Ma?
2010. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!