Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A palota pincsimnek Tacskó...

A palota pincsimnek Tacskó bénulása van SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Van egy 3-éves pekingi palotakutyám és bénulásban szenved .

De ez nem minden folyton hány ( amit eszik ki hány , és ilyen habos valami jön ki a száján .

És olyankor rázza a fejét ( Be van oltva csak szólok ).

kb-egy hónapja kezdőtőt az egész mikor észre vettem hogy az egyik lábba nem nagyon mozdul , másnap már mind a két hátsó lábát vonszolta .

De olyan 4-nap után már ment .

Igaz döcögve . és az egyik lábát még mindig nehezen használta .

Most is ez van hogy már csak az egyik hátsó lábával van a baj , menni tudd vele azaz rá tudd lépni , csak mikor ül sokszor úgy tartja a lábát mintha nem is érezné ki fordítva ( Mintha spiccelne ) . És sokszor egészen spárgába vannak a lábai.

És Egy nap vagy 6-x hány .

Ami nagyon rossz , mert nagyon rosszúl néz ki utána vagy 1óráig.

Rázza a farkát örül meg minden de mégse van jól látom rajta .

Van amikor szalad , és egyfolytában ki bicsaklik a lába olyankor majd meg szakad a szívem hogy ő proálkozik.

Szerintetek mitől van ez a hányás , és gyengeség a lábán ?

Az Orvos azt mondta hogy 8-nap utána ha nem bénul le a lábaira akkor helyre fog jönni , de annak már kb-egy hónapja !

És még mindig nagyon rosszul van , és már nagyon félek hogy elveszítem Őt kit nagyon szeretek .

És pénzem se sok van hogy meg vizsgáltassam mert szinte a semmiből élek !

De a mindig meg maszirozom őt hogy ne terhelje le nagyon a lábait .

Aki tudd tanácsot adni , esetleg az ő kutyája is ilyen betegségben szenved ,vagy szenvedett.

Akkor adjon tanácsot hogy ő mit csinált vele .

Köszönöm !


2011. jún. 19. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Merre laktok?

Javasolnám,hogy mielőbb vidd egy olyan klinikára,ahol megfelelő diagnosztikai háttér,röntgen stb.van,és műteni is tudnak.A folytonos hányás is komolyabb kivizsgálást igényelne.

Nem akarlak megijeszteni,de az én kutyámnál pont ilyen hányással kezdődött a súlyos veseelégtelenség,pl.ezt is jó lenne kizárni.

2011. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnos orvos nélkül nem fogod ezt megoldani. De nem annál az orvosnál,ahol voltál, hanem egy IGAZI orvosnál.

Semmi féle házi praktikával nem mész semmire. Meg fog halni a kutyád, ha nem viszed orvoshoz.

Senki innen nem fogja tudni megmondani, mi a baja? De , hogy nagy a baj, az tuti.

2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kb-menyibe kerülne ez nekem ?

Mert 3-kicsi gyerekem van .

És nem sok pénzem .

Én mindent meg probáltam adtam neki gyógyszereket is amit még a doki ki írt de nem sok sikerrel.

Egy ilyen ki vizsgálás mennyibe kerülne ?

2011. jún. 19. 13:43
 4/16 A kérdező kommentje:

13:42

Ezt hogy érted hogy ne annál akinél voltam ?

Én is rendes állat orvoshoz vittem .

2011. jún. 19. 13:44
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért nem annál az orvosnál,mert nem végezte el a megfelelő vizsgálatokat.Ha ő nem tudja valamiért megcsinálni,pl.nincs felszereltsége,el kellett volna küldjön olyan helyre,ahol van.

Még mindig nem árultad el,merre laktok.

2011. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bp.
2011. jún. 19. 13:50
 7/16 anonim ***** válasza:

A Primavet klinikát ajánlom a XV.kerületben a Rákos úton,minden nap nyitva vannak egész késő estig.

Nagyon jók,és egy alapvizsgálat nem is kerül sokba,és ott részletesen elmondják a továbbiakat,persze a várható anyagi vonzattal együtt.Ilyesféle panaszokkal a Zsoldos vagy a Bánfi doktort keresd,ha lehet.

2011. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy mennyibe kerül!

Én Pest mellett lakok és kutyakórházba voltam a kutyámmal mikor elütötte az autó, volt röntgen, meg minden vizsgálat, és én ott 11 ezret fizettem nagyon rendesek voltak velem és a kutyámmal is nagyon megértőek!

De biztos hogy egy ilyen vizsgálat ami a te kutyádnak kell drágább lenne! De szerintem ha beviszed őt egy állatkor házba biztos mikor megnézi az orvos tud neked egy összeget mondani mennyibe kerülne!

De én biztos egy állatkor házba vinném a helyedbe!

2011. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

az utolsó előzőnek .

Akiket ajánlottál az anyagi gondokkal foglalkozókat .

Valami rendes leírást nem tudsz róluk adni pl : Telefon szám , pontos cím .

És hogy ők miben tudnak nekem segíteni a kutyámmal kapcsolatban ha csak úgy kb.egy hónapban 8.000 ft-ott tudnék ki fizetni ?

Mert kaján meg számlákon kívül ennyi marad mindig =( !

2011. jún. 19. 14:15
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szólt .
2011. jún. 19. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!