Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyakörvet ajánlanátok...

Melyik nyakörvet ajánlanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Egy kb 23 kg-os kutyusról van szó, aki tiszta izom, és folyamatosan húz.


[link]


[link]


[link]


2015. ápr. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sorry, nem néztem meg ezeket a nyakörveket, de én a hámot javasolnám . Szerintem egy ember sem szeretne fulákolni, én legalábbis a magam részéről nem . A szabad élet a legszebb, a legjobb, a szabadság, semmi kötöttség, megkötöttség . Ha elkerülhetetlen és na ná hogy az, akkor is a hámra esküszöm, fényvisszaverős .
2015. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Egysoros fojtó lánc!!!

A hámban még jobban fog húzni mivel húzásra találták ki!

2015. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is a hám . Meg kell tanítani normálissan sétálni . Kutyaiskola ?
2015. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Az első vagy a harmadik.


23 kg-os kutyára meg nehogy hámot rakj, mert felmossa veled a járdát :D


Vedd meg neki valamelyiket és rögtön KEZDD EL TANÍTANI A LAZA PÓRÁZOS SÉTÁRA!!!


Egy sima (nem fojtó) nyakörvvel is gyönyörűen meg lehet tanítani, hogy ne húzzon.


Nem kell hadakozni a kutyával. Nem kell kiabálni. Nem kell forgolódni (ez de idegesítő módszer....).

Amint a póráz megfeszül, te megállsz mint a szikla és addig nem mozdulsz, amíg ő vissza nem lép és nem lazít a pórázon. Ha lazít, azonnal mész tovább. Ha megint feszíti a pórázt, megint megállsz. Lehet, hogy 5-6 percig kell az elején ácsorognod, de hamar le fog esni neki, hogy ha húz akkor nem jut előbbre. És ez MINDIG így kell, hogy legyen, akkor is, ha az imádott Ica nénit látja meg 5 méterre! Akkor is csak úgy mehet hozzá oda, ha nem húz.


Döbbenet, de rengeteg gazdival találkozom, akiknek boxerük, német juhászuk, staffordjuk van és panaszkodnak, hogy jajj, annyira húz a kutya hogy fáj a karjuk.Pedig pár nap alatt megtanulják! (A láb melletti séta már nehezebb :D)

2015. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Add rá a hámot és köss mögé egy kis kocsit hadd húzza édes szívem, ha annyira húzni akar .
2015. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtük a kutyaiskolát. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ezek a csatok mennyire biztonságosak?
2015. ápr. 24. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az utolsó terméket javasolnám! A K9 termékek strapabírásával nem szokott gond lenni, én is ezeket használom és megvagyok velük elégedve.
2015. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!