Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet megnézni a kiskuty...

Mikor lehet megnézni a kiskutya nemét?

Figyelt kérdés
Az tudom hogy egy darabig nem szabad megfogni mert lehet akkor az anyja eldobja vagy nem szoptatja. de mikor kell megnézni a pici nemét? most 2 hetesek és 1 naposak

2015. ápr. 25. 10:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem butaság, hogy nem lehet megnézni a kiskutyát mert eldobja magától az anya. Az én kutyusom januárban fialt és első perctől kezdve hozzányúltunk a kiskutyákhoz. Ellenkező esetben hogy teszed rendbe a helyüket? Nyugodtan nézd meg nem fogja eldobni a kölyköket.
2015. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyire tudatlanul minek szaporítasz?

Ha a szukával normális kapcsolatban van a gazdája,első pillanattól kezdve enged bármit tenni a kutya a kölykeivel.Tenyésztők is(igaz,hogy azok nem szaporítók)ellés után azonnal átvizsgálják a kölyköket.

2015. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok se szapi se tenyeszto 12 eves vagyok ahol onkenteskedem kutyaknal meg szuletett 2 lici hidd el mi se kartuk
2015. ápr. 25. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Születéskor rögtön. Nem dobja el, a tenyésztő is azonnal megfogja őket, megnézi, megméri stb. Ez csak egy hülye tévhit.
2015. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dakar ***** válasza:
ismerősömnél is lekölykezett pár hete rossz helyre megfogtuk őket kézbe vettük megnéztük őket az anyuk semmit nem csinált ugyanúgy neveli őket
2015. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!