Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire egézséges ha a gazdi...

Mennyire egézséges ha a gazdi a kutyusával alszik? :l

Figyelt kérdés
szerintem nagyon nincs rendben.. ti ,hogy vagytok ezzel?:o
2015. ápr. 26. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kutyát rendszeresen ápolnak,féreghajtanak,oltanak akkor nincs semmi probléma!!


Én 13 éve így élek 2 kutyával /kistestű/ egyszer sem kaptam el semmit!! Az ágy végében alszanak.


Párom még nem volt.De a kutyát le tudom küldeni ha majd szükséges lesz vmikor. Bár az egyik kutyám azt sem szereti,ha sokat forgolódok van mikor nem tudok aludni akkor sokat forgolódok akkor magától leugrik,erre utalva ha khmmm... szóval arra kerülne a sor,szerintem magától távozna az ágyról :D

2015. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám tisztább és egészségesebb, mint az emberek nagy része.Potenciálisan kisebb veszélyt jelent ez, mint hogy kezet fogni egy idegennel, vagy a tömegközlekedésen a kapaszkodót használni.
2015. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
6 kutyánk van, kicsik, közepesek, nagyok közösen, bent a lakásban. Mindegyiknek van saját helye, de alkalomadtán feljönnek, és velünk alszanak. Még nem kaptam el tőlük semmit. AKinek nem tetszik, az nem érdekel, mindenki maga dönti el ezt szerintem.
2015. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!