Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős koráig lehet az...

Mennyi idős koráig lehet az amerikai staffordshire terrier fülét vágatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem még 1éves kor alatt kell

De ezt már tiltja a törvény,nem?

2010. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
áhh kizárt...amuzgy tiltja a törvény, büntetnek érte, orvost gazdát egyaránt, de 4hónapos koráig max, le kell vágni, mert utána beporcosodik, iszonyatosan sok gondhoz vezet.
2010. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Mért nem jó úgy ahogy születik? Neked sem vágták le semmidet hogy szebb legyél...és amúgy is tilos a csonkítás Magyarországon...
2010. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ennél a fajtánál nem tiltja semmi, de az állatorvos fél éves kort mondott, a tenyésztő, akitől hoztam 3 hónapot.
2010. febr. 21. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Csak azt az egyet tudnám, hogy mi a fenének akarod levágatni. Divatból? Vagy harci kutyát akarsz belőle nevelni, azért akarod, hogy harciasabban nézzen ki? Mert más okod nem lehet rá.


Előbb vágasd le a magadét.

2010. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
68%

Ha olyan a füle,akkor 1 évesen vágva is feláll. De minnél hamarabb megcsináltatod annál egyszerűbb az életetek,nem kell kötözgetni,ilyesmi!

A sok állatvédőnek meg tegyél a véleményére. A staff vágott füllel szép és pont.

Nem azért adok ki több 100ezret egy kutyára hogy a nagy állatvédelemben egy nekem nem tetsző kutya legyen belőle,henem hogy kedvemet leljem abban ha ránézek,mert gyönyörű álló fülei vannak.

És most indulhat a lepontozás!!!Yeeeah!

2010. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
12:15 egyet értek veled...Első vagyok egyébként. nekem is Stefim van,de nincs levágva a füle,de igyis ugyis szép és imádom:)
2010. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Óriás snacijaim vannak és igenis vágott füllel szépek! A staffi is úgy szebb! Minél hamarabb levágatod, annál hamarabb lesz szép álló füle, idősebb korban hosszabb ideig kell ragasztani.

Egyébként ami a tiltást illeti, két hete vágattam fület, kérdeztem az állatorvost, nem tilos e? Hozott egy listát, amin pl. a dobermannak engedik, a beauceronnak nem. Ha már állatvédelmi szempontból nézzük a fülvágást ezek szerint a dobinak nem fáj a fülvágás, csak a beauceronnak? Értelmetlen lista. Nagy állatvédők láttatok már dobit- rotit- snacit hosszú farokkal? Borzalmas látvány.

Lehet engem is lepontozni!

2010. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Vadállatok...vágjátok le inkább a sajátotokat!!! "ha már 100ezerért veszek egy kutyát akkor az úgy nézzen ki...." akkor kocsit vegyél te tahó, a kutya egy érző élőlény, nem egy kerti dísz!!!! Te hogy éreznéd magad, ha megcsonkítanának???????!!!!!
2010. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
74%

Na ide figyelj tahókám! Lehet rólam lepattanni! Nincs staffom,de ha lenne vágva lenne a füle,az tuti!

Ez volt az egyik fele!

A másik meg. Ne szólj már bele,hogy mit csinálok a kutyáimmal. Nem kerti dísz,vili?

Ha csak azért tartanék kutyát hogy a kertben lakjon valaki akkor hozhatnék keveréket is,de nem! Mert nekem egy bizonyos fajta tetszik és pont. Neked ehhez semmi közöd,ez ízlés dolga és azt meg neked is tudni kellene,hogy ízlésről nem illik vitatkozni. Úgyhogy tipli.

Egyébként a 12:15ös voltam tahókám:)

2010. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!