Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kint alvó kutyátok szétszedi...

A kint alvó kutyátok szétszedi a saját takaróját, szönyegét?

Figyelt kérdés
Mert az enyém szédszedi ! Levisszi a teraszról az udvara ! miért csinálja ?
2010. febr. 21. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek is szétszedik. Mindent szétszednek...
2010. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is,pedig olyan sokat foglalkozok vele,ezért nem is értem:(
2010. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én azt vettem észre hogy most 0 és minusz 15 fokig nem szedte szét de amikor már 0 +5 fok volt szétszedte teljessen szegény anyum jó vastag régi takaroját !
2010. febr. 21. 22:10
 4/11 anonim válasza:
Az enyém is szétszedi, mondjuk ő németjuhász, olyan bundája van, hogy még 2 takaró kijönne belőle :-) ne aggódj, az állatok érzik mire van szükségük, ha fiatalabb a kutyád akkor meg pláne ne aggódj, ez lehet egy szórakozási lehetőség is nála :-)
2010. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
enyém is mindent szétszed, de csak az egyik. és mindegy hány fok van :)
2010. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
6 éves volt feb elején!
2010. febr. 21. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kutyám kint alszik de nem szednek szét semmit, meg vannak nevelve. Ha takarót rakok be nekik akkor azt kihozzák néha de nem szedik szét. No de én alapból nem nagyon adok nekik takarót, mert annak rossz a nedvszívó képessége, büdös lehet a víztől (hó, sár, eső), sőt hideg időben amikor bemegy a kutya, leolvad a lábáról a hó és megfagy a takarón. Én szalmát meg forgácsot szoktam nekik berakni. Imádják. Sokkal kényelmesebb és szárazabb. Ja és a kutyaólat úgy kell megcsinálni hogy a bejáratot kedved szerin tudd kicsinyíteni és nyáron levenni újból. Ez egyrészt azért fontos hogy télen minnél kevesebb meleg menjen ki, másrészt az ólban lévő dolgokat is nehezebb úgy kihurcolnia, vagy kikaparnia. És ajánlott egy szönyegdarabot vagy valami ilyesmit akasztani az ajtó elé, ez is szintén az előbb említett két célt szolgálja.
2010. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy lehet hogy játszik vele, a kutyák szeretnek cibálni dolgokat, vagy lehet hogy nem tetszik neki. Az én kutyáim meg a forgácsot szokták néha kikaparni de az azért van mert helyet csinálnak maguknak.
2010. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ami az útjukba kerül,mindent megesznek,szétrágnak... :)

Nálunk is a szalma vált be,szerintem jobb hőszigetelő bármilyen takarónál,és imádják! :)

2010. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szalma és a forgács vált be, azt nehéz kiszedni a házból, szétrágni meg nincs is értelme. :) Nagyon szeretik, jobb is, mint a ruha, mert az hamar átnedvesedik. Szalmát, forgácsot úgyis átforgatja a lábaival, így mindig tisztában fekszik. A kutyház ajtajára vastag gumi, vagy műanyag lengőajtót teszünk, a zsák vagy ruhaanyagot onnan is letépnék.
2010. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!