Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám állandóan kiráncigálj...

A kutyám állandóan kiráncigálja az oljából a takaróját és hiába rakom vissza pár óra múlva kiszedi. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Amikor kiszedi akkor meg fázik és ott alszik a pokrocin a füvön ahova kiráncigálta.Mikor bennmarad akkor tud aludni rendesen az oljában.Mit csináljak hogy ne szedje ki?Valami ötlet,tanács.Általában reggel szedi ki és ráncigálja meg morog szóval játszik vele de este viszont meg kellene neki.
2008. okt. 25. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tessék vele többet játszani:)

A rögzítést nem ajánlom, mert annál jobban fogja ráncigálni.

Egyébként próbálj előnyt kovácsolni a hátrányból: videózd le, tedd fel videómegosztóra, fotózz, mutasd meg a barátaidnak - én szivesen megnézném az ilyen vicces videókat :)

Sajnos nem tudsz mit tenni, ebből ki fog nőni, nem fogja örökké csinálni, most éli azt a korszakát, amikor mindent ki kell próbálni :) Sok sikert! :D

2008. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz jó ötlet
2008. okt. 26. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Mi most szőnyeget szögeltünk be. :d Azt n em tudja kiszedni:d
2008. okt. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Csak nem beagle a drága?

Nekem is ugyanezt csinálta, és a kis hülye utána úgyanúgy ott vacogott rajta...De leszokott róla, és később már nem szedte ki...ehhez persze sok idő kellett mert ő kiszedte, én meg visszaraktam!!

A szőnyeg jó ötlet!

2008. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Ugyan,nekünk keverék kutyusunk van,és az is kihúzza. Mi is mindig visszarkjuk este,csak az a baj,hogy néha szét is szedi a pokrócot.
2008. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem a tacsi csinálta ezt.beraktam neki meleg takarót,egy félóra mulva kirakta a háza előtt.én utána vissza tettem.ezt eljátszottuk egy párszor.most már belátta hogy hiába veszik ki,én vissza rakom.ja és szerintem arra is rájött hogy takaró nélkül bizony hideg van.most már nem veszi ki:)kitartást neked.
2008. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!