Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a történetröl? Miért néz engem, ha barátnöje van?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi lenne a történet, hogy összeismerkedtem egy sráccal(aki a falumban lakik), és egy bulin teljesen rám volt kattanva. De én akkor nem akartam töle semmit, ezért eltoltam magamtól. Ez kb fél éve történt, másfél hónappal ezelött azonban láttam, amint hazavitt egy csajt, aki a keresztszüleihez jár ide vendégségbe, majd letette a csajt, és egyedül visszajött és ott fürkészett engem, bámult.

Rá egy hétre megint láttam ezzel a csajjal. Nehezen, de elfogadtam, hogy van barátnöje, erre vasárnap azt vettem észre a templomba mise végén, hogy engem néz. Nem tudom,mit gondoljak, hiszen úgy tudom, hogy járnak, mégis mikor felbukkanok, mindig BÁMUL.

Meg kell említsem, hogy a csaj 40 kmre lakik innen, egyetemista, 3 éve van még hátra, és 270 kmre található az egyetem, ahova jár.


2011. okt. 4. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ott a templomban kellett volna rákiabálnod hogy: Mitleseeel???
2011. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves 67%, de annyira elegem van már az ilyen stílusú hozzászólásoktol, mint a tied! Használhatatlan!
2011. okt. 4. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól még meg lehet nézni az étlapot, hogy már meg van a vacsi..:P


Szerintem semmi több nincs ebben, tetszel neki. De attól még nem hagyja ott érted a barátnőjét, mert elutasítottad..


Biztost nem cserélünk bizonytalanra..:)


F/16

2011. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de most őszintén ilyen kérdésre mit vársz??? valószínű bejössz neki függetlenül attól h van barátnője... ennyi
2011. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezzel sem leszel okosabb, de tegnap is volt egy pont ugyanilyen kérdés...
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat köztudottan nem működik. Úgyhogy miánt elmegy a csaj hajtsál rá. Ha annyira bámul tuti hogy téged akar. Feltéve ha te is őt akarod. Mert itt azt írtad , hogy eltoltad magadtól.
2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De hogy lehetne már ez a csaj a biztos, mikor 40 kmre lakik, 270 kmre ment el az egyetemre, nyáron találkoznak, télen meg tavasszal( velem bármelyik nap találkozhatna), és mégis ő a biztos?
2011. okt. 4. 19:48
 8/11 kicker ***** válasza:
Először is tudni kell hogy a másik lány milyen kapcsolatban áll vele,ugye ez nem egy utolsó szempont.Mivel régebben már beszélgetettek és akkor úgy érezted hogy akarna tőled valamit és a jelen helyzetben is téged keres,néz valószínűleg mert nem véletlen,biztos nem vagy közömbös a számára.A kérdés már csak az neked mennyire számit ez és milyen érzést vált ki belőled.Ezt meg kéne beszélnetek függetlenül ha a srác tetszik neked vagy sem mivel hogy foglalkozol a kérdéssel.
2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tetszik, máskép nem kérdezősködnék itt. Csak az a helyzet, hogy többszö megtörtént, hogy egymást néztük, de mégse alakulnak úgy a dolgok, hogy odajönne hozzám beszélni, hogy most akkor mi van.
2011. okt. 4. 20:14
 10/11 kicker ***** válasza:
Akkor talán itt az ideje neked lépni nagyon sok lehetőség van már erre,valószínű nem mer kezdeményezni és akkor nincs mit tenni neked kell lépni legalábbis annyira hogy rájöjj vele mi a helyzet veled kapcsolatban.
2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!