Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a történetröl?

Figyelt kérdés

Ezelőtt kb fél évvel megpróbált felszedni egy bulin egy srác, de én mindig eltoltam őt magamtól.

Rá 2 hónapra megint beszéltem vele, ő csak bókolt, felhozta témának azt az estét, amikor azon a bulin bepróbálkozott nálam.

Erre rá egy jó hónapra voltam egy lagzin, ahol ő is ott volt(mint zenész), és akárhányszor ránéztem, ő mindig engem nézett.

Egy bulin sétáltam egy fiú ismerősömmel, őt pedig egy csajjal láttam beszállni a kocsiba(mikor meglátott engem, mintha lefagyott volna, nem köszönt, csak nézett). Rá 2 órára visszajött(akkor már egyedül) de én akkor már rá se néztem, nem is foglalkoztam vele.

Rá 1 hétre szintén bulin voltam, őt pedig egy csajjal láttam; a csajt kísérte "haza"(nem itt lakik a csaj, csak a rokonoknál volt, mivel elég messze lakik).

Azóta majdnem 1 hónap telt el, de ma a templomban azt vettem észre(mise végén), hogy engem néz.


2011. okt. 3. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
unalmas
2011. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elmaradt a csattanó, amit vártam.
2011. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van neki szeme, hadd nézzen...


Nem értem, most mi is a kérdésed???


Pedro

2011. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy miért viselkedik így?
2011. okt. 3. 13:16
 5/14 anonim ***** válasza:

(Pedro, olvasd el inkább figyelmesen, az volt a kérdés, h mit gondolunk a sztoriról...)


Szóval azt gondolom, h tetszel neki, de hogy miért nem lép, azt én sem tudhatom...

2011. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 MarySue ***** válasza:

Azt gondolom, hogy:

1.) valami mélyebb oka van annak, hogy csak nézelődik, de nem lép

2.) ha ő nem lép, talán próbálj meg te közeledni

3.) jó sok buli van arra felétek xD

2011. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bejöttél neki, de tettél rá magasról, ő meg talált mást. Van ilyen.
2011. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Születésnapi bulik voltak :D
2011. okt. 3. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
tetszettél neki, te kb. leszartad a fejét végig, ő meg talált más csajt.
2011. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy talált más csajt, de akkor miért néz mindig engem. Amúgy meg sokak szerint csak egy nyári kaland volt azzal a csajjal, mivel a csaj visszament egyetemre(270 kmre innen), majd csak Karácsonyra megy haza, akkor se ide jön, ahol mi lakunk, hanem innen 40 kmre lakik.
2011. okt. 3. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!