Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs most túl hideg lenyíratn...

Nincs most túl hideg lenyíratni a kutyus szőrét?

Figyelt kérdés

A Spánielemnek már nagyon megnőtt a szőre és hullik is.. Általában március-április környékén szoktuk megnyíratni, de most hamarabb (ma) visszük. Teljesen leszoktuk nyíratni, nincs fazonra vágva. Nem lesz most nagyon hideg neki? :S Esetleg adjak rá vmi ruhát? Bár azt nem nagyon szeretném..


Köszi a válaszokat!


2010. febr. 22. 08:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem írni, h benti kutyusról van szó!
2010. febr. 22. 08:43
 2/10 anonim ***** válasza:
Még van egy hét április 1-ig. Ha mindig bent van a kutyus biztosan nem lesz probléma.
2010. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocs március 1-ig!
2010. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen mindig bent van, de szoktuk menni nagyokat sétálni, akkor max lerövidítem addig a sétákat :S
2010. febr. 22. 08:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha benti kutyus akkor nem hinném hogy lenne probléma. Nekünk 2 kutyánk van,ők kint vannak. Általában tavasszal szoktuk őket nyírni.
2010. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne nyirasd még le ... probáld az elhalt szőrt kiszedni valamivel: trimmelőhurok, furminátor, sima kefe ... aztán majd ha a napi hőmérséklet 18-20 fok felett van, akkor le lehet nyirni
2010. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! szerintem is próbálj meg várni vele. Én is tavasszal szoktam a benti máltaimnak lenyíratni. Tavaly május 15-én nyírták (ami azért eleve sokk egy kutyának. mármint a teljes szőrmentesítés). Éjszakára épp nagyon lement a hőmérséklet az előzőhöz képest, ráadásul a kutyám sosem a kosarában alszik, hanem lefekszik a hideg padlóra az ajtó elé. A hasáról úgy felfázott, hogy orvoshoz kellett járni. Napközben ki sem ment,pedig meleg, 22 fok volt. Nagyon megijedtem, így már nem érdekel, ha gubancos a szőre (bent, a lakásban úgysem látják sokan), de csak melegben viszem, és adok rá ruhát.
2010. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: te egy igazi "felelöségteljes" gazda vagy ... fésüről nem hallotál még?
2010. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mégis lenyírattuk remélem jobb idő lesz.
2010. febr. 22. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
10.30 te meg szimplán rosszindulatú. De. Van fésűm,filcbontóm,kefém. Nem azt írtam, hogy nem fésülöm, mert nem ismerem a fésűt. És nem kezdem el kifejteni, miért kellett (vagy miért kell némelyiket) nyírni a kutyám. Nem ez volt a kérdés vagy a probléma. Úgy csinálsz, mintha azt írtam volna, hadd gubancolódjon neki őszig, akkor ess neki egy flex-szel! Magyar mentalitás:( Nyiss egy új témakört magadnak, hátha összeakadsz hasonló kötekedő alakokkal. Van egy pár.
2010. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!