Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvasz szukám rossz anya lenne?

A kuvasz szukám rossz anya lenne?

Figyelt kérdés
Megellik a házában, utána sorra kezdi költöztetni a kölykeit, 1-2- t mindig, azokat külön szoptatja majd otthagyja és visszamegy a többiekhez. Ezek az idő alatt átfáznak és megdöglenek. Próbáltam ezeket a kölyköket visszarakni a többi közé de úgyis megdöglöttek. És sorra így elhordozza a kölykeit amíg 3-4 nap alatt az összes elpusztul.

2015. ápr. 28. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

vagy betegek a kutyák, amiket kihord

vagy pedig nagyon meleg van a házában, és ilyenkor megbolydul az agya a kutyusnak, főleg, ha még tejet is termel, ez a meleg kikészítheti

de mondjuk ha látod, hogy kihordja, felvehetnéd őket, és nevelgethetnéd, hátha túlélik

ha nem sikerül, akkor így akarta a természet

de ha nem foglalkozol velük, és hagyod őket meghalni, joggal érdemled meg a szaporító nevet


én is lehoztam egyszer egy almot a kutyámmal, de csak egyet, orvosi tanácsra (nem kell a leoltás) ott is volt egy kölyök, amit kitett 2 napos korában, magamhoz vettem egy ládába, cumiztattam, etettem, dajkáltam, mindent megtettem, és túlélte, ma már boldog 4 éves kutya egy szerető családnál, nyomon követem a sorsát

tehát nem lehetetlen, de ha leszarod, akkor mi sem tudunk segíteni

2015. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

OKÉ! Nézd meg nyugodtan az udvarunkat! Hát biztos kutyáink érdekében olyan amilyen a tiédnek is kellene legyen!

Mi, válaszadók nem " mocskolódunk " !! hanem leszidunk mert felelőtlen gazda vagy! Miért nem ivartalanítottad a kutyád?

2015. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!