Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó, hogy ezt...

Szerintetek jó, hogy ezt csinálom?

Figyelt kérdés
Szóóóóval... 13 éves lány vagyok, nagyon szeretnék már 8 éves korom óta egy kutyát, és apu azt mondta, két év múlva kaphatok is egyet. Nagyon szeretem az állatokat, egy ideje járok az állatmenhelyre a városban. Ott van olyan "lehetőség", hogy el lehet vinni egy/több kutyát sétálni. Van egy Vica nevű kutyus (beagle mix), és őt vittem eddig legtöbbször sétálni, most hétvégén is szeretném vinni. A kérdésem: szerintetek jó, vagy rossz ez a kutyának?

2013. szept. 13. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A Beagleök nagyon édesek nekünk is van nagyon gyorsan tanul okos kutya.

Szerintem jó választás ha kedves és szereted illetve szeret téged akkor jó így látatlanban ezt tudom mondani.

2013. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne rossz?

Legalább mozog, van olyan kutya a menhelyen vagy gyepin akit nem is visznek ki sétálni,mert annyi kutya van,hogy egy nap nem jut mindre idő :/

2013. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért, gondoltam, hogy van rossz oldala is, mert a biosz tanárom azt mondta, hogy ne kötődjön hozzám a menhelyi kutya, mert ha utána elmegyek, az neki rosszabb lesz, mintha oda se mennék :(
2013. szept. 13. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Akor a biosz tanárod nem egy eszes ember. Erre mondom,hogy annyi esze van mint egy fingmeghajtású kiskocsinak. :) Én is így voltam,két évig sétáltattam,és utána hazahoztam.
2013. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma találtam a menhelyen egy iszonyat aranyos kutyát! Viszonylag fiatal, 1 év körüli. Lehet, hogy befogadjuk :)
2013. szept. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!