Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat babéziával kezelték...

Józsi888 kérdése:

A kutyámat babéziával kezelték, még mindig bágyadt és nem eszik nem is nagyon iszik és a vizelet is nagyon kevés, ma viszont láttam pisilni és világos színű volt ( korábban sötét színű) ez jót jelent?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mikor kezelték babéziával?
2015. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

igen

de muszáj innia és enni is, de az ivás a legfontosabb

2015. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szombaton délután kapta meg az imizolt, utána további injekciók 2 infúzió stb, hétfőn láttam a sötétbarna pisit és ma egy kb normál világos színűt, örülök hogy egyáltalán pisil és járkál mert eléggé károsodott a veséje... :(
2015. ápr. 29. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de ha a veséjük károsodik, az már baj! Mostanra ennie kéne. Nem kaptatok tű nélküli fecskendőt,hogy azzal itassátok?
2015. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ha kell itassátok, de ne hagyjátok kiszáradni :(

és vegyetek calopet pasztát is

2015. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem iszik, vissza az orvoshoz infúzióra.A nemevés jó ideig kevésbé káros, mint a nem ivás. Vizsgálat is kellene, mert van a babéziának egy szövődménye, amit vérvétellel ki lehet mutatni.
2015. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon rossz a helyzet a veséje miatt, ma már azon gondolkodtam hogy elaltatom de járkál lépcsőzik ha idegen jön még meg is ugatja, ha azt mondom sicc már fel is pattan és rohan hogy keresse a macskát, de nyugalmi állapotban csak szép lassan járkál én nagyon nincs jó kedve :( képes lenne hagyni magát kiszáradni akkor se inna? :O van itthon fecskendő, próbáltam ma cukros vizet adni neki, egy két kortyot lenyelt de nagyon ellenkezik nehéz ilyen módon itatni, remélem hogy nem szárad ki, de gondolom annak is csak van valami jele ha kiszáradás közelében van, mi jellemző ilyenkor a viselkedésére? mert nem tudom egész nap figyelni hogy iszik e és mennyit. jelenleg most az a helyzet hogy életben marad e egyáltalán és hogy el kezd e enni, ha elkezdene enni a diétás tápon kívül mivel kezdhetném meg az etetést, hallottam hogy túró tojás krumpli stb ha valaki tud írjon már bevált kajákat amik nem terhelik nagyon a veséjét, köszönöm mindenkinek a válaszokat
2015. ápr. 29. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Cukros vizet meg krumplit ne adj neki! Sima víz, valami finom husi, ami van otthon, hátha azt megeszi!
2015. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
miért nem jó a krumpli? az energiát ad neki mint ahogy a cukor vagy a mézes folyadék is, ez nem így van?
2015. ápr. 29. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem így van. Kutyának a hús ad energiát.

Ne az evésen járjon az eszed még, Első sorban igyon a kutya. Te nem fogod észrevenni, ha kezd kiszáradni.

2015. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!