Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogy kezdte a szobatisztasá...

Ki hogy kezdte a szobatisztaságra nevelést? Mennyi idő amig megtanulják?

Figyelt kérdés
Holnap kapom meg a 8 hetes Bichon Havanese kiskutyát. Mire kell oda figyelnem vele szemben. Hogy kezdjem a szobatisztaságra nevelését? Van bent homok, de honnan fogja tudni hogy oda kell piszkolnia? És tényleg sok törődést igényel ? Nem mintha nem törődnék majd vele. Olvastam sokat róla.
2010. febr. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használd a keresőt: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatisztas.. Kb ezerszer leírták már. Én is legalább ötször. Billentyűkoptatás és időpocsákolás lenne még egyszer leírnom.
2010. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy alomra szoktasd, ő kutya, nem macska!
2010. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hat ez egy nehez feldat en amikor megkaptama lengyel alfoldi kutyusomat hat kemeny dio volt probaltam homokal meg felitatam egy szalvetara a vizeletet es a homokba tettem ..de ezeka modszerek nem valtak be..aztan probaltam ugy hogy oda huztam a kutyat megszagoltatam vele es utana kopintotam a segere es leszidtam..de ez se mukodot az enyem 3 het alatt lett szoba tiszta de ugy ho most 7 honapos es mai napig kijar az erkelyre vegezni a dolgat....mert kicsi koraba mindig probaltam kiteni az erkelyre hogy ott vegeze a dolgat es meg szokta..egyebkent fajta fuggo hogy menyi ido kell es foleg gazdi fugo..hogy menyire ugyes es jo tanar..de ha sehogy se megy van valami sprej amivel ha befujsz egy helyet oda fog allitolag menni:)sok sikert a kutyadhoz:)
2010. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. febr. 23. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyankor kezd el nevelni, amikor hosszabb ideig otthon tudsz lenni vele. Amikor látod, hogy éppen khakilni készül szaladj le vele az utcára... Nekem hálistennek könnyű dolgom volt, mert az én kutyusom első perctől kezdve jelezte ajtókaparással ha intéznie kellett a dolgát.
2010. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!