Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyire bíztok a chipben?

Ti mennyire bíztok a chipben?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy külföldre fogok menni tanulni, és féltem az állataim. Van bennük chip, mindenhol az én nevemen vannak, de nem egy sztorit hallottam, amikor ez sem számított. Pl elszökött az állat, a drágalátos menhely (eddig sem volt velük sok jó tapasztalatom) pedig önkényesen úgy döntött, hogy nem adja vissza, hiába volt benne regisztrált chip! Az állatorvos pedig hagyta ezt! Én ezek után a chipben sem bízok.

2015. máj. 1. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs olyan állatorvos, aki egy elveszett státusszal jelölt kutyát simán átírna más nevére. De ha van is, akkor erre ugye rá tudsz jönni, aztán mehet a feljelentés ismeretlen tettes ellen.
2015. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!