Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az acana melyk tápja a legmegf...

Az acana melyk tápja a legmegfelelőbb egy lakásban tartott hosszúszőrű 3kg-os felnőtt kutyának? Vagy mely más márka tápja! A fajtának készült speciális sajnos nincs!

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Tudod inkább válts átt SCIENE HILL´S-re igaz elég drága de jobb mint kulon fajtának kifejlesztett mert , kulonféle vegyianyagogat is tartalmaz a (pl:Royal Canin...stb)

Van belole:bárányos.... ez nagyon jó .... bárkinek ajánlom... a kisállatkereskedésben meg ott megmondod hogy hills ből szeretnél és ott megmondják a menüt :P

de royal canint nehasználj... vegyianyagokat tartlamaz...

2010. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

elozo mér egy....(1 válaszolo vok :P)

tudod az acana sem rossz de szerintem mindig probalj ki más kutyatápot a kutyusodnak mert te sem xeretnél egész héten pl : burgonyát enni .....

szoval.... mást is :) én nekem mondjuk húst eszik amit a TESCOBAN esetleg más bevásárlóközpontban olcsóm hozzájutsz :) én szlovákiában élek és 43 centért tudtam venni 12 drb csibenyakat..... kb. 120 forint az :) vés tiszta hús.....

2010. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szoktam neki adni párolt csirkemellet rizzsel! De azért szerintem mégis jobb valami kutyatáp neki!
2010. febr. 22. 20:43
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Kedves utolsó szerintem először tanulj meg írni, majd pedig k.pzed magad kutyák terén! A kutya nem ember, ilyen formán felesleges és ártalmas emberhez hasonlítani! A kutyának nincs szüksége változatosságra. Ő azért eszik hogy éljen, nem azért mert élvezi. Az emésztő rendszere egyféle kajára ál be és ha váltogatod akkor hasnmenése lesz és egyéb baja!

Kérdező én adult small breed-et ajánlamám, vagy az acana adultot esetleg valamelyik érzékeny kutyáknak készül tápot.

2010. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*képezd
2010. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mekkorák a tápnak a darabkái?
2010. febr. 22. 20:46
 7/20 anonim ***** válasza:
Az adulté átlagos méretű, mint egy nagyobb gomb a small breedet nem tudom, nekem nagyobb kutyám van de nem hiszem hogy ez gond. Még a macskám is szokott a kutyatápból enni. :D
2010. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az acana jó táp, adult, small breed-et etess vele(de ha úgy kéred a boltban h felnőtt, kistestű ott is megmondják, nem olyan bonyolult).
2010. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hát tudod kicsit tévedsz ha azt hiszed hogy a kajváltástol hasmenése van.. .a sok cukortól és a csokoládétol lehet hasmenése és a füszeres ételektől... nem a kajaváltástol...

és igenis szüksége van kajaváltársa....

probald a kutyádat 2 h=étig csak pl: eukanuba-n tartani ugyanazon a fajta tápon és madj megtod hogy milyen az....

és emígysem jo ha ugyanazt eszi... mert másfajta tápanyagokra is van szükségre..

2010. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

és képzeld igen is értek a kutyák terén mert van egy kennelünk.

ha nem hiszed megmutatom a weboldalt.....

Tosa Inut tenyésztunk és tudom is hogy mit kell neki vagy mit nem enni....

2010. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!