Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendeltél már a Zanni pont huról?

Rendeltél már a Zanni pont huról?

Figyelt kérdés
mennyi a postakoltség? hogy kell fizetni? mikorra érkeznek meg a dolgok? nem vagyok otthon netes rendelésben.
2010. febr. 22. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Utánvétel-el adják fel, akkor fizeted ki a termék árát is, amikor azt kihozza a postás. A postaköltséget nem ők határozzák meg, hanem a Magyar Posta díjszabása érvényes. (Mondjuk ez elég sok. Ha jól emlékszem 0,5kiló felett már 1500Ftnél is több a postaköltség). De inkább nézd meg a posta honlapján.

Én eddig csak egyszer rendeltem tőlük emailben. Nagyon rendesek voltak már másnap vissza jeleztek,h feladták a csomagot és 2-3nappal késöbb már itt is volt a termék.

2010. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már többször rendeltem tőlük, nagyon korrektek.Ha kérdésed van a termékeikkel kapcsolatban inkább telefonálj. Nem tukmálnak rád semmi fölösleges dolgot, sőt engem már többször le/ átbeszéltek, ha nem jól választottam. Kb 2-3 nap és megérkezik a termék. Ha utalással fizetsz előre , akkor valamivel kevesebb a szállítási költség- persze ez függ a csomag méretétől is. Ebben is segítenek.
2010. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!