Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítva lesz a most 1...

Ivartalanítva lesz a most 1 éves amstaff kanom. Akkor remélhetőleg nem vesznek össze a szukákon? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés

Van egy idős kan kutyám is. Eddig tök jól megvoltak, most viszont a szomszédom szukái (2) tüzelnek, persze egymás után. Ott szívatják az enyéim a kerítésnél, akik ma összekaptak. Ahogy rájuk ordítottam azonnal abbahagyták, meg nem is tűnt komolynak, de azért mégis...

A szomszéddal nem lehet beszélni, ő egy "zseni", egy meg nem értett "művészlélek", nem tudom, ismeritek-e a fajtáját. :) Már 10 éve idegesít a hülyeségeivel, szóval próbálkoztunk már egy párszor, reménytelen.


2015. máj. 4. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás után valóban nem fognak összeveszni, de nem ártana mindkettőt ivartalaníttatni, mert könnyen előfordulhat, h az idősebb kutya átszökik, és baleset is érheti. Menny idős az idősebbik kutyád?
2015. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

11 éves, nyugodt birka.

Kissé rozoga a hátulja, kizárt, hogy átmenjen. :)


Még egy eszembe jutott:

Jelölget, egyre jobban és mindent. Ezen is segít(het) az ivartalanítás?

2015. máj. 4. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeket valószínűleg a tüzelés miatt csinálhatja. 11 évesen nem tudom, mennyire lenne veszélytelen, viszont a szuka be tud szökni hozzá, ha nincs elkerítve rendesen. Az én kutyám 9 volt, mikor ivartalaníttattuk, bár ő szuka.
2015. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt évtized alatt nem tudott átmenni, biztonságos a kerítés.
2015. máj. 4. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem muszáj ivartalaníttatni őt is :)
2015. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kicsit tuti ivartalanítanám, hogy balhéznak-e, hát az nagyban tőled függ. Ha izgatottak, persze hogy összebalhéznak, az a verekedés melegágya. Ha a kicsi lenyugszik, fele annyi izgatottság lesz, fele akkora esély a balhéra. Attól még simán lehet, hogy pl. a nagy beizgul, a kicsi meg emiatt rámegy.
2015. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!