Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Pety001 kérdése:

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

A következő értékelés vonatkozik rád:

Igen, hozzád egy kutya illene a legjobban. Ugyanolyan sportos és energikus, mint te, imád kint lenni a friss levegőn, ugyanakkor értékeli a hűséget és odaadást, amit a barátaid felé is sugárzol magadból.



2015. máj. 5. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy teszt eredménye?
2015. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja.Már én is próbáltam ezt a tesztet nekem is ez jött ki :)
2015. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Border collie
2015. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a jellemzés szinte minden kutyára érvényes.
2015. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Menj el egy menhelyre :) a leghálásabb legjobb kutyákat találod ott
2015. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék
2015. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezzel nem mentem sokra..öm hát azért köszi amugy nem igazán akarok keverék kutyákat volt már egy pár :D

Egy olzan kutya kéne amivel ha elmegyek bicajozni,futni,erdöre...akkor nem az legyen hogy megharap valakit(persze minden kutyát belehet tanitani) Én pl: egy AMSTAFF-ra gondoltam ugyhalotam okosak és nagyon husegesek, volt keverék Huskym-meghalt azt mondták a nagy melgtöl :(((((....szoval az nem nagyon jön be :( van Kaukázusi -kutyus de az ö sétáltat engem....pulink is volt :D szóval most kellene egy tényleg ütös kutyus tapasztalat hát nincs hiány bár eddig az összes kutya mellet ott voltam amig fölnötek :( Gondoltam Farkaskutyára is :D mit szoltok ? :D

2015. máj. 6. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:

És mi lett a többi kutyával? Azt írod volt legalább 3, tehát 3*10-15, akkor legalább 30 évesnek kellene lenned, de feltételezem nem vagy annyi... Mi az oka hogy az összes idő előtt elpusztult?


"Egy olzan kutya kéne amivel ha elmegyek bicajozni,futni,erdöre...akkor nem az legyen hogy megharap valakit"

Ez kb az összes olyan kutyára jellemző, aminek nincs nyomott orra, a többi a nevelésen/tanításon múlik. Ehhez nem kell fajtatisztának lennie.


Hát ha a kaukázusit sem tudod megnevelni, akkor az amstaffot felejtsd el... Habitusban hasonló a két kutya, az amstaff nagyon mozgékony és iszonyú makacs, domináns kutya, nem egy tizenéves gyereknek való.


Ja és én a helyedben keresnék egy jó állatorvost is meg utánajárnék a szomszédoknak, hogy nem-e mérgezi valaki a kutyákat, mert a husky nem a melegtől halt meg, hacsak nem Alaszkából hozattad Magyarországra... (Erről több info itt: [link] )


Amúgy meg van 100-150 ezer forintod tenyésztőtől fajtatiszta kutyára? Mert bizony ennyibe kerülnek. Amit ennél olcsóbban árulnak a szaporítók az meg beltenyésztett, beteges, "selejt" kutya (nem véletlenül ilyen olcsó az "eredetikhez" képest), úgyhogy gondolod ezt a dolgot át még egyszer.

2015. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy nagytestűt, közepest, vagy kistestűt akarsz.


Én a magyar vizslát javaslom.

A Duracell elem nem merül le benne egyhamar.

2015. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

hát igen nem vagyok 30 de 10 se 17 vagyok ... és azért volt anyi kutyánk mert

1: volt elyiket megmérgezték (nem hiszem hogy a huskyt-is de lehetséges)

2. Nagytatán fával dolgozott és az edön vadkanba szaladt hát nem ö gyözött :(

na azért írtam ugy hogy fölnötek mert már volt anyi eszuk hogy jötek utánad meg erösebbek voltak nem kis kutya az a lényeg..... A kaukázusi meg azért sétáltat mert erös és nehéz tartani ....szoktam vele erdöre menni de van amikor megmakacsolja magát olyan kor meg elég nehéz hazavonszoli :))) jártam ugy hogy kellet hivjam a szuleimet hogy rakjuk autoba mert nem akart hazamenni ..... nem vagyok én olyan erös azok HATALMAS ÉS erös kutyák :3 Nem Magyarországon élek szóval..ezt hagyuk Erdélyben lakom és tudom hogy nagyon drágák....van anyi eszem hogy fölfogjam...

Másik válaszolo .. köszi a tipet :3 :D

2015. máj. 8. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!