Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskysok! Hogyan fárasztjátok...

Huskysok! Hogyan fárasztjátok le fizikailag és szellemileg a kutyát? Kutyasulis tapasztalatok? Mennyire lehet kivédeni a gödör ásást? Van olyan aki biztonságosan tudja póráz nélkül is sétáltatni, vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bringa mellett futtatás, súlyhúzás, bikejöring. Az utóbbit még csak tanulja. Szellemi fárasztásra az enyémnek nem kimondottam van szüksége, szereti, ha klikkerezek vele, de enélkül is jól megvan. Formálást nagyon szereti (a klikkerezés egyik ága). Ennyi fárasztás mellett elengedhető, behívható (persze nem olyan német juhászosan, csak olyan 'hogy, nekem szóltál? tessék? biztos?), de a kint töltött idő nagy részét a 'munka' teszi ki, így sokkal normálisabb, mint mikor csak bóklásztunk, akkor rendszeresen előfordult, hogy meglógott séta közben. Utólag visszanézve nem is csodálom, amilyen energiái vannak, és abból nem sok lett a helyes irányba terelve akkoriban.
2015. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én inkább görkorcsolyával szoktam kifárasztani de ott rá kell kötnöd a kezedre a pórászt úgynevezett öngyilkos masnival vagy csomóval ( tehát ez életveszélyes )
2015. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kezemre ezt elírtam
2015. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!