Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Templomba járó kutyások! Ti...

Templomba járó kutyások! Ti hova teszitek a kutyátokat, amikor templomba mentek? Nagymamám egyedül lakik és nem tudja hova tenni, a kutya meg beteg, nem maradhat egyedül.

Figyelt kérdés
nagyanyám nem tudja hova tenni az állatot. szegény kutya, nagyon beteg, így 24 órás felügyeletre van szüksége. és a nagyanyám be is tartja. sajnos már fogai is megkoptak, ezért a nagymamám megrágja az ételt és kiköklendezi a kutyusnak, a tányérba.
2015. máj. 6. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerencséje van a nagyinak,szegény kutya hamar elpusztul.Mert nyilván nem a neki való tápot,nyers hùst rágja helyette a nagyi...Komolyra fordítva,lehet jobb lenne elaltatni,ha ilyen beteg.De egy templom helyett akár orvoshoz is vihetné.
2015. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keressetek fel valami állatorvost/állatkórházat mert, hogy a nagyid rágja meg helyette a kaját az elég durva, hátha ők tudnak valami gyógyszert adni amitől javul a helyzete vagy ha annyira súlyos tényleg elaltatni.

Egyébként esetleg, ha jó viszonyt ápol a szomszédjaival, akkor rájuk rá tudja bízni talán.

2015. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem nekem szol a kerdes, mert egyik kategorianak sem felelek meg (1.templombahjaro,2.kutyas), de kisgyerekes leven erdekel, hogy a fenebe oldja meg a rengeteg kisgyerekes csalad a haziallatot, mert persze a legtöbbnek van, es emiatt engem is nyaggatnak a gyerekek. Hova teszik, amikor strandolni mennek, jatszohazba, nyaralni, egyaltalan rokonokkal ettermes ünnepekre...stb? Igy szivesen megosztom veled a kapott valaszokat: szinte mindegyiküknek van valaki, akihez elviszi a kutyat, ha hosszabb idöre van tavol! Nem nagyon ertem, h ilyenkor a kutya egy idegen környezetben vajon mit erez..., vagy ugyis sokszor fordul elö, igy megszokja?? Egy-egy napra pedig bezarjak a lakasba (szobakutyakrol van szo, nem az udvaron elökröl), ahogy teszik a munkaba jaro ismeröseim is, amig dolgoznak.

Ha Te a sziveden viseled a kutya sorsat, es esetleg jol ismer a kutya, akkor vigyaznal ra? Nyilvan a szive visszahuzza attol, h egy beteg kutyat masra hagyjon, igy en azt javasolnam, ne menjen templomba. Alternativa: teveben is megnezheti a vasarnapi miset, delelött van.

2015. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Turmixgép.A pap /lelkész meg házhoz is megy.Bizonyára megérti.
2015. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Rádióban meghallgatja a misét, az is ugyanaz. Csak pletyizni nem lehet:)
2015. máj. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Uhh, ne haragudjatok, mert szerintem sem muszáj ezt tudni, de azért a tv-s/rádiós mise NAGYON nem ugyan az, mintha valaki ott van. Hívő szemszögből nézve pont a lényeg veszik el ott. (És nem a pletyi az :))

Vissza a kérdéshez: ha templomba megyek, pont úgy hagyom otthon a kutyát, mintha iskolába/munkába/barátokhoz/futni mennék el. Kint az udvaron, vagy bent a házban, helyzete válogatja.

Viszont gondolom a nagyi nem orvosi javallatra rágja elő a kutyának a kaját, így lehet, nem ártana orvossal megnézetni, ha ez még nem történt meg.

Papot valóban lehet házhoz is hívni, mondjuk én eddig inkább beteg/(veszélyeztetett) terhes emberek esetében hallottam róla, de ha máshogy kivitelezhetetlen, végül is, miért ne.

Mondjuk kicsit kamuszagú a kérdés. :)

2015. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is kamu, ezért is volt a fellelhető irónia a válaszomban.
2015. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miert lett a hatos lepontozva, normalisan valaszolt a kerdesre.

A nagymamad soha sehova nem megy el akkor? Amugy megsugom, nem tortenik semmi, ha a templom kimarad most egy darabig. En is hagytam ki azert, mert a kutyanak ez vagy az kellett. Szegeny kutya ugysem lesz mar hosszu eletu.

Mondjuk ez a kerdes tenyleg eleg kamuszagu.

2015. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!