Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A kutyámra reggel...

Mit tegyek? A kutyámra reggel a ház előtt úgy találtam hogy több harapás nyom van rajta.

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok érte !!!! A első lába nagyon be van dagadva, és fog nyom is van benne. Fülénél is vannak kutya harapás nyomok. Valószinű hogy egy kutya támadta meg, most be betadinoztam be kötöttem. Nagyon le van gyengülve, nem eszik, de adtam neki vizet és tejet azt meg is itta. Állat orvoshoz nem tudom vinni, mivel nincs rá pénzem most. Mit tehetek még? (amerikai staffordshire terrier)

2015. máj. 10. 08:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%
Én hiszek neked, ha azt mondod, hogy értesz hozzá, de akkor meg miért nem ezt írják a neten (már amibe hirtelen belebotlik az ember) ahelyett, hogy a kutyák-macskák egy részénél van laktóz intolerancia?
2015. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
55%
én rendszeresen adok tejet a kutyáimnak. Imádják, semmi bajuk tőle. Sőt, eddigi tapasztalataim szerint a kutyák nagy részének nincs problémája vele. Csak nem kizárólag azzal kell etetni, az csak max ízesítő.
2015. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!