Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki kóstolta már a kutyakon...

Valaki kóstolta már a kutyakonzervet?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen íze volt?
2015. máj. 10. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én csak a száraz kutyatápot kóstoltam (kb. 5 évesen), elég szar íze volt :)
2015. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A konzervet nem kóstolnám meg mert a szaga is borzalmas, de a pedigree multi biscrok finom.
2015. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én száraz whiskas vagy kitekatot kóstoltam kiskoromban és finom volt
2015. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam kóstolni a kaját, amit a kutyámmal etetek, (kivéve, amióta barfozunk :D )

Az olcsó gagyi konzervektől kezdve a drágábbakig, egy párat már kóstoltam, számomra ízre a tesco-s konzervek voltak, amik még finomnak is mondhatóak, a legjobban a konzerves mákkrémekre hasonlít az íze, csak darabos. A drágábbaknak kicsit vizesebb íze van, de szinte mindegyiket valamilyen pástétomhoz lehet hasonlítani. Az olcsóbb meg véleményem szerint azért volt nekem is finomabb, mert több benne az ízfokozó, mint egy két márkásabb termékben.

2015. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem megkóstoltam az OK Dog konzervet, mert jó szaga volt, meg szép színe. De végül inkább mégsem tettem. A kutyámnak így is ízlett, bár azóta sem vettem, nem is tudom, hogy lehet-e még azt a márkát kapni.
2015. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A Hill's-t nem üti semmi, az a legjobb szárazkaja :D Konzervet nem kóstolnék, bár én még főzeléket sem eszem, nem bírom az ilyen hányás-jellegű kajákat :P
2015. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Vajon véletlen van a kutyakajákra ráírva hogy emberi fogyasztásra nem ajánlott/alkalmatlan? mert én nem hinném.
2015. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A kóstolás meg a fogyasztás közötti különbséget próbáljuk azért felismerni, köszi :)
2015. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
csak mértékbeli különbségek vannak. Lehet hogy a gyártó ráírná, hogy ne is kóstolják csak feltételezi hogy nincs olyan hülye ember aki ne tudná hogy ha valaki valamit megkóstol akkor azt kismértékben fogyasztja. De lelketek rajta. Bár azt igazán elmagyarázhatná valaki hogy egyáltalán minek megkóstolni.
2015. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Még mindannyian élünk, nem? :) Ahogy a kutyának sem okoz azonnali halált az emberi kaja, úgy nekünk sem az övé.
2015. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!