Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves csivava (lány)...

Másfél éves csivava (lány) kaphat Pick sertés párizsit, vagy csak a kutyakonzervet, ill. parizert?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy allergiás-e az embereknek készült parizerre? Valaki tud adni tanácsot? Köszi!

2014. ápr. 21. 21:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy melyik kutya mire allergiás, az egyedfüggő. Ha allergiás a sertésre, akkor allergiás lehet a párizsire is.


Ezek a termékek viszont tele vannak sóval, úgyhogy inkább kerüld az etetésüket. Esetleg időnként jutalomfalatként adhatsz neki, de a mindennapi táplálásra inkább ne.

2014. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg sokat ért a tanácsod! Erre nem is gondoltam, a sóra.
2014. ápr. 21. 21:26
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Kutyáknál is egyedfüggő.

El kéne gyorsan felejteni a konzervet,kutyaszalámit is.Ezek olcsó melléktermékekből készülnek,80%-uk víz.

Vagy főzz neki normális,emberi fogyasztásra alkalmas húsfélét,pl.csirkecombot rizzsel,vagy jó minőségű száraztápot kapjon.Pedigree,Chappy és társai felejtősek!

2014. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Őőő valószínűleg nem allergiás rá (miért lenne?!), de tökéletesen megfelel a neki készült KUTYATÁP is, miért nem azt kap? A párizsira semmi szüksége, a konzervnek meg nagy része víz, semmi tápanyag nincs benne. Kapjon jó minőségű suáraztápot (Brit, Eukanuba, Acana, Pro Plan, stb.), a párizsi meg legyen a jutalomfalat.
2014. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Arra gondoltam, amit ti is mondtok, hogy a kutyaparizer és a hasonlók nem olyan jó minőségűek, és valami jobb minőségű akarok adni, viszont félek az allergiától.
2014. ápr. 21. 21:30
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

De a konzerv sem jó minőségű!Ugyanolyan esély van allergiára konzervnél,mint bármi másnál.Tele van tartósítóval,ízfokozóval.Volt már a kutyádnál bármilyen allergia?

Mivel apró kutya,így még a drágább táp is belefér.Vannak hypoallergén tápok,nézz körül közöttük.

A fontos,hogy ne legyen előtte folyamatosan az ennivaló.Naponta egyszer 10 percre tedd elé,ha nem eszi,vedd el előle és másnap kapja meg ugyanazt.Ha éhes lesz,megeszi.

2014. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A Brit Prémium kutyatápot ajánlom, ár-érték arányban a legjobbak egyike. Mivel kis termetű kutya és nem eszik sokat, van a Britnek egy még jobb kategóriás táp családja, a Brit Care. Ha tartasz az allergiától, válassz csirke-, szója-, kukoricamentes tápot. Ha csirkecombot főznél, azért a csontot ne add oda, csirke csöves csont tilos kutyának!
2014. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Bocs,nem írtam oda az előbb,hogy le kell szedni a húst a csontról,gondoltam evidens.
2014. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként írtam, van aki sajnos tájékozatlanságból odaadja a kutyának, vagy egyszerűen nem érdekli.
2014. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem, még nem volt allergiája, viszont folyamatosan félek, nehogy legyen, ezért félek az újítástól.
2014. ápr. 21. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!