Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya gyomorproblema?

Kutya gyomorproblema?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 honapos nemetjuhaszom. Csutortok delutan nem sikerult megmentenem tole egy rongydarabot (kb. 10 x4 centis) es lenyelte. Semmi baja nem volt a kutyanak, szeklete normalis, eszik iszik nem hanyt egyaltalan, es azota sem. Viszont ma megy a hasa. Penteken kapott egy Bravecto ragotablettar kullancs ellen amin szinten ott van a hasmenes mint mellekhatas, mondjuk eleg keves szeklet jon mivel o mar csak napi 2x eszik. A rongydarabbal meg nem talalkoztam. Az orvosunk annyit mondott, hogyha lathatoan etvagytalan lesz vagy hanyni kezd a kicsi, akkor menjunk el hozza. Van valami tanacsotok? :( Kezdek aggodni. Semmilyen mas tunet nincs csak a hasmenes, de az relative keves ami urul belole hasmenes gyanant, plusz azt betudhatnam a Bravectonak is. Valaki valami otlet?



2015. máj. 10. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a hasa nyomasra sem erzekeny, nem kap oda, nem nyuszit amikor megnyomkodom neki.
2015. máj. 10. 16:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Diétás kaja, amig hasmenése van. És továbbra is figyeld, ahogy az orvos mondta.
2015. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
az én kutyám leengedett lufit nyelt le. de még idáig nem vettem észre az udvaron, hogy kijött volna belőle. de nincsen semmi baja sem. a kutya gyomorsava olyan erős, hogy lehet, h már szétmarta a rongyot vagy a lufit is.
2015. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. En is gondolom, hogy ha baj lenne mar kijott volna. Csutortokon ette meg es vasarnap van. Es meg csak nem is fetreng hanem rendesen rosszalkodik, jatszik, ahogy egy kajla fiu nemetjuhasz szokott.
2015. máj. 10. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szépen ki fog jönni. Az én kutyám rendszeresen megeszi a rongyokat, a múltkor egy fél lepedőt zabált fel mire észre vettem. Még soha semmi baja nem volt tőle.

Ha felpuffadna a hasa és láthatóan fáj neki, akkor vidd orvoshoz. Esetleg ha nagyon izgulsz, akkor elviheted most is és megnézik, hogy hol tart a rongy.

2015. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!