Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a kutyám neve?

Mi legyen a kutyám neve?

Figyelt kérdés
Nem sokára megkapom az első kutyámat, de ötletem sincs, hogy mi legyen a neve. Tibeti terrier lesz és valószínűleg fiú, de ezt nem lehet tudni, mivel én a szerint az elv szerint "élek", hogy a kutya választ gazdát és nem fordítva (bár én fiút szeretnék). Úgyhogy azt szeretném kérni, hogy fiú és lány neveket küldjetek. Előre is köszi :)

2015. máj. 10. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a tenyésztőt, milyen nevet ír be a törzskönyvébe. Ha az nem tetszik, válassz másikat :)
2015. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bolhás
2015. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tibeti és kicsi ,akkor ő a talajilárma
2015. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hókifli
2015. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sanyika, Sütőpor, Papagáj, Giovanni, Gino, Zsolti, Ferike, Lacika, Szalag, Kenőmájas, Dagadt G*#i, Szamatha, Perec, Violetta, Gina, Esmeralda, Sanel, Dilen, Szándokán, Péeshárom, Nintendo, Ikszboksz, Brúszlí, Májkül, Karaj, Ermeksz, Mohamed, Dagadt Cigány, Kidobó, Lujza, Elizabet, Kincső, Titusz, Dzsekicsen, Trevor, Tenbolon, Danabol, Deka, Porfelhő, Kisköcsög, Majomg#$i
2015. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Boxi, artúr, benő, jancsi, dér, pimpő, vakarcs
2015. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Banán,Bojszi,Csucsu,Csoki,Döszi,Prézli,Hope,Dari,Kokó,

Fifi,Zerg....:)

Olvastam és saját kutyusaimon tapasztalom,hogy az olyan névre jobban reagálnak aminek a végén "i" betű áll..

2015. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fodor Virág Viktória ***** válasza:

A neve lehet:

Boszi

Ticsi

Chucky(ejtsd csáki)

Kinder

Lulu

Milka

Milky

Táncos

Kiwi

Pepita

2015. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nemsokára megkapod a kiskutyád, akkor már biztosan adott neki törzskönyvi nevet a tenyésztő. Ha még nem adta be a kérelmet, akkor beszéld meg vele, hogy te választhass nevet. Mivel Tibeti Terrierről van szó, kereshetnél neki tibeti nevet. Mindenesetre egyedi fajta, egyedi nevet keresnék a helyedben, ami alkalmas hívónévnek is. [link]
2015. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és az utolsonak mondom, hogy azt az oldalt mar en is neztem :)
2015. máj. 13. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!