Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki szintén...

Van itt olyan, aki szintén maradékkal IS etet?

Figyelt kérdés
Miért olyan rossz, ha néha kap azt is a kutya? Csakmert itt egyszerre ráförmednek arra, aki maradékot is a kutyusnak. Létezik olyan ember, aki soha semmilyen formában nem adott még maradékot?
2015. máj. 12. 15:36
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a kutyáimba is bele kellene tömnöm a nyers húst, pont úgy mint a gyerekeimbe az ebédet :) Ha szeretik, ha nem... mert a szomszéd Feri azt mondta hogy attól lesz egészséges a kutya meg a kölök :D
2015. máj. 12. 17:21
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugy altalanossagban nem jo, ha hagyod valogatni a kutyat. Foleg nyers hus miatt, megis mi lenne, ha egy farkas fujolna a nyers husra? :D Altalaban a szakemberek magyon nem javasoljak, hogy hagyjuk valogatni a kutyat.
2015. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 sippara ***** válasza:
71%
Még vagy róla győződve, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Akkor mi a kérdés?
2015. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem kell beletömni se nyers húst, se semmit a kutyába, nem is mondott ilyet senki, ha jól látom. De VALAMIT igen, ami egészséges, a nem egészségeseket pedig kerülni kell, nem értem, mi ezzel a probléma.

A gyerekhez nem értek, az a te dolgod :)

2015. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

A kutya nem farkas :)



Utolsó, neked meg mi a bajod?

2015. máj. 12. 18:04
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
De, a kutya a szurke farkas alfaja.
2015. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

De sokkal "farkasabb", mint azt az emberek gondolják :)

Amúgy meg technikailag tényleg a farkas alfaja.

2015. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hát akkor az én kutyáim nagy selejtek, mert tényleg nem eszik meg a nyers húst. :) Higgyétek el, inább éhenhalnak :D
2015. máj. 12. 19:31
 29/34 anonim ***** válasza:
51%
Megvan annak is a módja, hogy rászoktasd (előbb rendesen megfőzöd, aztán egyre kevésbé, amíg már majdnem nyers, és aztán hopp, megeszi nyersen is), de ismétlem, nem kötelező. Még egyszer: NEM KÖTELEZŐ. Csak nem kell maradékkal tömni, mert nem egészséges, a kutya maradékát sem adod oda a gyereknek, vagy magadnak, és nem csak azért, mert kutyanyálas, hanem mert nem neki való, ugye. Vagy ha holnap kitalálná, hogy ő reggelire kutyatápot kér, mit reagálnál? :)
2015. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Most őszinte legyek? A fiam épp a minap kóstolta meg a tápot :D Nem szóltam neki, mert tudtam hogy nem fogja megenni. Hát nem is ette meg, fintorgott egyet aztán ment tovább.


Egyébként teljesen nem főzöm meg, ha ez számít. Kb 2 percet forr, kiveszem, meghül és úgy eszik. Nemtudom, ez főttnek számít-e, még nem kóstoltam :D

2015. máj. 12. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!