Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi idősen lehet menhelyen...

Ennyi idősen lehet menhelyen segiteni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.Nagyon szeretem az állatokat..nekem is van egy kutyám,és nagyon szivesen segitenék a szabadidőmben (már amennyi van) a menhelyen.kutyasétáltatásban,játszásban,esetleg kutyakaki összeszedésben,kutyaetetésben és mindenben..nagyon sajnálom ezeket a kutyákat..És ide lehet nekem is menni vagy csak nagykorúaknak?Vagy ez menhelytől függ?

Lécci segitsetek..

És oda a kutyámat ne vigyem igaz??


2010. febr. 24. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnek az önkénteseknek!

Nálunk is van egy fiatal srác, aki sétáltatja őket! Csak bátran!

2010. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden segítségnek örülnek és neked is nyugodtan menj be,a saját kutyádat ne vidd be sokszor beteg állatok vannak ott és ő is meg betegedhet,azonkívül azért mész hogy őket ápold,szeretgesd a tiéd ezt otthon kapja meg.
2010. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
MEnj el, és kérdezd meg tőlük, de biztos szívesen látnak. Viszont a saját kutyádat tényleg ne vigyed, oda dolgozni akarsz menni, meg a többi kutyával törődni, nem lenne jó, ha ott lenne a sajátod is.
2010. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm szépen :)

Akkor majd este beszélek anyuval és mondom neki,hogy hivjuk fel őket :D

2010. febr. 24. 13:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tényleg hülyeség lenne vinni a kutyámat.igazatok van.
2010. febr. 24. 13:14
 6/8 A kérdező kommentje:
És paplanokat lehet nekik vinni?Vagyis a kutyáknak.:))
2010. febr. 24. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen fekvőhelynek jó de majd megkérdezed ha ott leszel,mindennek örülnek egyébként mi vittünk labdákat műanyag játékokat,plédeket amit már nem használtunk.Sőt edényeket is amiben vizet adtak nekik/sima lábasokat/.Minden attól függ hogy állnak szponzorokkal mi a multkor kaját vittünk egy zsákkal mert nem tudtak nekik enni adni szívszorongató a helyzetük a menhelyeknek. A lányom bejár rendszeresen 2 éve már sok mindent csinálhat.
2010. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt borzalmas a helyzet,enni éppen,hogy tudnak,önkntes alig van aki van azok köött is van olyan aki fújj én ehez nem nyúlokmeg ilyenek,bár ezt hallottam még anyu nincs itthon,de majd irok,hogy m törént :)

Egyébként gyűjtöttem össze :

labdát

kutyacsontot

10 pokrocot abból van ami ilyen nagyon vastag

és néhány (6 db) kutyatálat ami a kutyámé volt,de neki még igy is annyi van,lefertötlenitettem,elmostam :)

Remélem ennyi elég lesz,mert ennél többet nem tudok vinni

2010. febr. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!