Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?...

Mi baja lehet a kutyámnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 4-5 éves törpelabradorom. Néhány napja azt vettem észre, hogy nagyon sántit és egész nap a bal lábát (a talpát) nyalogatja. Megnéztem, de nem vettem észre, hogy fel lenne dagadva, vagy valami. Tüske sincs benne. Nemtudom, mi lehet vele, kérlek segitsetek, ha tudtok!

2015. máj. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a törpelabrador? Labi EGY méretben van! Állatorvoshoz kellene elvinned, ügyelet van! Lehet meghúzta, vagy belement valami!
2015. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Törpelabrador?! Kérlek, mondd el milyen kutyafajtáról beszélünk! Az én kutyámnál is volt ilyen, az egyik azért mert nekiszaladt az egyik fának (kis bolond, túl hiperaktív), a másiknak meg megrándult. Pár nap után elmúlt. Bár ők csak egy kicsit sántítottak. Vidd el az ügyeletre, vagy holnap orvoshoz.
2015. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kaptam egy privátot a kérdezőtől, amiben leírja, hogy törpe labrador már pedig van, és a szülei nem engedi orvoshoz vinni a kutyát, mert messze van... szóval akkor hogyan is segítsünk orvos nélkül?
2015. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a könyvébe az van a fajhoz írva, hogy Törpe labrador :P akkor csak van olyan :) na mindegy.......
2015. máj. 16. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Törpelabrador? :D Hát ez jó, na ilyet még nem hallottam. :)

A kutya akkor fajtatiszta, ha törzskönyvezett, nem attól, hogy az oltási könyvébe mi van írva. Ilyen fajta nincsen.

Ha nem múlik a lábfájás, akkor dokival kell megnézetni, máshogy hogyan tudnánk segíteni???

2015. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A neten utánanéztem, több kérdésben is szerepel törpelabrador... Ahogy törpe németjuhász is, meg minden. ;Đ
2015. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, sok oka lehet. Az enyém pl. allergiás a fűre, és amikor nem is látszik semmi rajta, akkor is elkezd viszketni neki, aztán rálépni se nagyon akar. De toklász is lehet, ami befúródott a mancsba, és már nem is látszik. (Megjegyzés: a fajta tökmindegy itt szerintem :) )
2015. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!