Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a kutyám erős patkánymérget evett?

Figyelt kérdés
Kaukázusi kutyám erős patkánymérget evett folyik a szájából a vér és ráadásul még állatorvoshoz se tudom vinni és kihívni se tudom hozzá mert fél tőle. Mit csináljak?
2015. máj. 16. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Akkor is állatorvos! Amikor az én kutyámat megmérgezték patkányméreggel, épp szerencsénk volt, hogy még az orvos tudott segíteni rajta (nem voltak valami észrevehető jelei a mérgezésnek). Elsőnek: a kutyát meg kellett volna nevelni. Másodszor pedig, ásd a gödröt! Mert ilyen hozzáállással nem csoda ha most már nem él... szegénykém, milyen gazda jutott neki..
2015. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SzMHZs ***** válasza:
100%

Nem ám azért szajkózzuk itt sokan, hogy állatorvos, mert jutalékot kapunk érte, vagy van valami titkos univerzális gyógymód, amit csak úgy nem akarunk elárulni...

Mi van a kutyával?

2015. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gondolom elpusztult...
2015. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!