Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy csokis...

A kutyám megevett egy csokis győri kekszet, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Véletlenül leesett a földre, és a kutyám megette. És ez olyan, hogy az alja bele van mártva csokiba, de a kutyáknak méreg a csoki, kis testű pincsi kutyám van, lehet ennyitől baja? Érdemes ügyeletre menni?

2015. máj. 17. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ennyitől még nem lesz baja, de tanítsd meg neki, hogy nem ehet fel mindent a földről.
2015. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz baja, de figyelj oda, hogy többet ne fordulhasson ez elő.
2015. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ennyitől még nem lesz baja, szerencsére vagy sajnos ezeknek a bevonómasszáknak nem sok köze van a csokihoz/kakaóhoz. De a csoki tényleg mérgező nekik, sose adj neki meg ne egyen fel semmit!
2015. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiii ***** válasza:
84%

Azért ezt a mérget nem úgy kell elképzelni, hogy benyalja a falatot, és a méreg már rögvest lecsap, átjárja a testét és elkezdi leállítani a szervezetét... :D

Ahhoz, hogy súlyos baja legyen, több tábla csokoládét kéne megennie. (a tesóm kutyája is megevett egyszer egy fél táblát, de nem lett semmi baja, egészséges kutya most is)

Egyetlen darab csokis keksztől az égvilágon semmi baja nem lesz. Viszont, ahogy írta az első, tanítsd meg neki, hogy ne zabáljon fel minden szart a földről, mert, ha egyszer igazi mérget talál és benyakalja, akkor neki vége.

2015. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én hibám volt tudom, mert leesett, de mondom, á, majd később fölveszem. Közben bejött a szobámba a kutya, és fölette. Én meg már csak akkor vettem észre, mikor rágta.
2015. máj. 17. 12:03
 6/6 piriiiii ***** válasza:
100%
Jó, megesik, na, lépj túl rajta. :D Nem lesz baja, meg máskor sem lesz baja egy szem keksztől, csak neveld meg.
2015. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!