Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava?

Csivava?

Figyelt kérdés
Nektek miért tettszik ez a fajta?
2010. febr. 24. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édes kutyus, bár elég kis méregzsák:) Nem vennék, inkább egy kis mopszot:) Az nyugodtabb, nem olyan pattogós mint egy csivava. De ettől függetlenül aranyos a pofija, meg hogy picike.
2010. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Ki mondta, hogy tetszik?!

Nekem nem tetszik!

Nem is kutya, hanem valami patkányféle... UNDORÍTÓ!

2010. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

csak akkor válaszolj,ha tettszik és

úgy mond hogy miért!

2010. febr. 24. 22:05
 4/18 A kérdező kommentje:

am egy cseppet sem az(bár régebben én is így véltem)

az idők során utána néztem

és rájöttem hogy csodálatos kis teremtmény, attól még kicsit furi külsőbe van öltöztetve, attól még rettentő cuki!

2010. febr. 24. 22:07
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Undorító az te vagy, patkány az nem vagy,mert téged még abba sem veszlek.
2010. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Mint kutya, nem tetszik. De mint kis háziállat, aranyos, bár én a nagyobb szőrű kiskutyákat szeretem, ha már apró termetűekről van szó.

A kis méret miatt sok helyre magaddal viheted, az egérfeje miatt mindenki lépten-nyomon megállít, hogy simogassa, a szőrét nem kell annyira ápolni, mint egy hosszabb szőrűnek, keveset eszik, kis térigényű, bár biztosan sokat mozog. :)

2010. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Édes kis pöttöm,én szeretem a méregzsákokat:D

Ha lenne annyi pénzem vennék:)Mivel nincs nem veszek,de ha egy félig csivavát kapnék,akkor örülnék neki:)

A keverékek a kedvenceim:) nekem is az van(puli -foxi érdekes látvány és nagyon eleven,sőt az nem kifejezés:D)


Elfogadnék egyet :)

2010. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Hozzám a nagyobb testú fajták állnak közelebb, de foglalkoztat a gondolat, hogy egyszer legyen kicsi kutyám. Mondjuk akkor sem csivavát választanék.Kutyákkal foglalkozom, de problémamentes példánnyal még nem találkoztam, gyorsan hozzáteszem mondjuk, hogy nagy százalékban ez a gazda hibája, de tény, hogy az idegrendszeri problémák is gyakoriak.Én kistestű fajtából mást választanék, törpesnacit, uszkárt, vagy pincsert. Az sem vonz, hogy túlzottan divatos a fajta, annak minden hátrányával.
2010. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
A neten olvastam egy felmérést, ahol a csivavát kikiáltották a 2. legkártékonyabb háziállatnak! Jól gondold meg! Másféle kis testű kutyus is van!
2010. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezt kifejtenéd bővebben? Mitől lenne kártékony a csivava?
2010. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!