Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava?

Csivava?

Figyelt kérdés
Nektek miért tettszik ez a fajta?
2010. febr. 24. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Apró testben hatalmas lélek,egygazdás kutyus..Hatalmas szemek ,mókás fülek,élénk temperamentum..Csupán ennyi,én imádom őket,soha nem is lesz másfajta kutyám
2010. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külseje nem éppen mondható szépnek, inkább mókás. Szeretni lehet minden állatot, akit magunkhoz veszünk, sőt akkor már kell is! Jól tűri a benti életet, de az általam ismert pédányok eléggé akaratosak, öntörvényűek, nagyon kell rájuk figyelni és a táplálásuk sem egyszerű.
2010. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tettszenek a csivavák, de csak azok akik meg vannak nevelve és ez minden kutyára igaz. Ha meg van nevelve, akkor tetszik minden kutya. Minden kutyába van valami. Ha a szemükbe nézel egyből megfognak. CUKIK!!!
2010. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden pici kutya tetszik, a csivava kis méregzsák, ez benne a cuki!

Nézd meg a Gazdátlanul Mexikóban, csivaváról szól, nagyon édi film!!!!

2010. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hosszú szőrű csivavám van. A rövidek annyira nem tetszenek nekem, viszont Szotyi, mert h így hívják :) GYÖNYÖRŰ!!! 3 kg tömény szeretet, mókázás, kedvesség.

Nem mondom h néha nem csinál butaságot, de ha épp rosszalkodik azt is olyan aranyosan csinálja h egyszerűen nem lehet rá haragudni :D


Egyszerűen szerelmes vagyok belé! annyira tökéletes. Ha fáj valamim egyből oda bújik és melegíti, ha sírok is vigasztal, volt h lenyalogatta a könnyeim is.


Már nem tudnám az életemet elképzelni nélküle.


Bár olyan kutya kedvelőknek javaslom akik nem olyan vaskalaposak és nem egy csicskát akarnak nevelni, hanem egy igazi játszótársra vágynak akivel pl 1 ágyban is lehet aludni


ÉS EGYÁLTALÁN NEM KÁRTÉKONY!

2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Minden kutya kártékony lehet, fajtától függetlenül. A kutyád egy tükör, megmutatja milyen gazdája vagy. Amennyiben, pici korától következetes, "kemény" nevelést kap tökéletes eb válik belőle. Sajnos sokan azt gondolják tévesen, akik ilyen fajtát tartanak, ezek nem is kutyák, csak holmi bábok. Ez a szomorú. Első kutyának én nem is ajánlanám, mert igen is nevelni kell őket, elég rendesen...
2011. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz... :o) Odafigyeléssel, egy nagyon remek kutyatárs és munkakutya válik belőle. Nem elírás, imád dolgozni. Többek között tökéletes nyomkövető kutya pl. Bizony olyan helyekre is képes bejutni a keresett tárgyért, ahova egy Német Juhászkutya bizony nem. Nekünk van ilyen is, olyan is. Sokan bizony meglepődnek, mennyire kitartóan tud keresni, mikor már a Német Juhászkutyánk régen feladta...
2011. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
nem feltétlenül méregzsákok :) minden nevelés kérdése. akaraterejük az bizony van, de határozott neveléssel és testi-szellemi igényeik kielégítésével nagyon is kiegyensúlyozott társ válik belőlük. nem szabad lebecsülni a képességeiket, mivel rendkívül kitartó, tanulékony ragaszkodó és végtelenül szeretetteljes állatok és nem holmi kiegészítők!
2011. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!