Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom kideríteni hogy a...

Hogy tudom kideríteni hogy a kutya fölött állok e a rangsorban?

Figyelt kérdés

Nem én etetem,viszont szoktam vele játszani.Ha hívom mindig odajön hozzám.Van hogy a hátára fekszik.Ha leküldöm mellőlem valahonnan,akkor első szóra lemegy.

Hogy lehet kideríteni? ez elég információ?


2015. máj. 19. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem eleg informacio, viszont a kerdes eleg egyszeru. Akkor vagy folotte a rangsorban, ha a kutyadat minden helyzetben uralni tudod, tokeletesen megbizhatsz benne. Nem arrol beszelek, hogy a kertben, ingerszegeny kornyezetben engedelmes, mert az nem nagy mutatvany, hanem, ha a legnagyobb rohangaszas kozepette el tudod hivni a kutyabarataitol, hiaba szaguld ezerrel a macska utan, egyetlen szavadra visszajon, otthagyja erted a tuzelo szukat is (ha ivaros kan), a legfajdalmasabb vizsgalatokat is elturi, ha arra utasitod, tomegben (pl kutyakiallitas) is peldasan viselkedik stb es termeszetesen ezek 100%-os biztonsaggal mukodnek, akkor mondhatjuk, hogy te vagy a falkavezer.
2015. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!