Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék tippet kérni: már...

Szeretnék tippet kérni: már jó ideje reklámoztam Brúnót akit végre örökbefogadtak. Csak nem tudom hogy ki. ezt akarom kideríteni. Van valakinek vmi ötlete hogy deríthetném ki. vagy ismerősöd, akárkid fogadott örökbe ilyen kutyát az illatos útról?

Figyelt kérdés
ez a kutya akit keresek: [link] .van ismerősöd,haverod,rokonod bárkid aki egy Szimat nevű nagy rövidszőrű keverékkutyát fogadott örökbe az Illatos útról??hogy deríthetném ki h ki fogadta örökbe? megmondanám neki h regizzen a blökire és tartanám vele a kapcsolatot mert érdekel mi van vele,hiszen a kutyám volt.

2012. aug. 13. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bemész az Illatosra és megkérdezed. Ennyi.
2012. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Betelefonálsz a menhelyre, ennyi.
2012. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem fogják megmondani. De amúgy jól értem, leadtad az illatosra a kutyádat?
2012. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Leadtad a kutyád, tudván hogy 2 hét után altathatják, és ezek után még aggódsz a sorsáért? azért ez elég fura...
2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ilyen szép és fiatal kutyát nem altatnak el, hanem örökbeadják. Ha nem kellett neked, miért nem valamelyik menhelyre vitted be? Az Illatos útról nincs jó véleményem.
2012. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen azt sem szabadna tudnod, hogy már örökbe fogadta valaki! Ha egyszer leadtad, mit akarsz tőle? Most össze kell szoknia az új gazdájával, ezt akarod megzavarni? Nem értelek.
2012. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hagyd békén azt a kutyát,ha már képes voltál odavinni..
2012. aug. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem én adtam be.eljött velünk ideiglenesen a miénk volt.sokat evett nem tudtam megtartani.elvittem egy állatorvoshoz hogy van-e benne chip.volt benne.visszaadták a gazdájának aki beadta az illatos úti sintértelepre.ha telefonálok vagy megyek nem mondják meg h ki fogadta örökbe.szóval az ítélkezésen kívül egyéb tipp?? nagyon kíváncsi vagyok milyen sorsa van
2012. aug. 14. 21:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Nemrég fogadtunk örökbe egy menhelyi kutyát, valahol találták, volt benne chip, de a gazdájának nem kellett. Ott maradt a menhelyen. Nem volt éppen szépség (vedlés, soványság stb.), de ez engem nem igazán érdekelt. Két hét alatt is sokat változott, igazi vérbeli házőrző és ragaszkodó kutya.
2012. aug. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ok.én a pénz miatt és azért nem tudtam megtartani mert nem engedték a szüleim.meg már van kutyánk és az mellé nem mehet másik.de már e kérdésre egy rendes választ várok :)
2012. aug. 15. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!