Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne féljen?...

Mit tegyek hogy ne féljen? Kitudom nevelni belole?

Figyelt kérdés
Van egy 4 honapos kinai meztelen kutyam. Tk-s es kiallitasi kutya. Koran elkezdtem szoktatni a kutyakhoz emberekhez de nagyon bizalmatlan. Van amikor meglehet simizni van amikor nem. Itthon 11 kutyank van akik labradorok es meztelenek toluk nem fel de valamikor megtorpan az ajtoba es nem jon be... farkat behuzva. Valahogy nem ertem. Mindenkepp ki akarom ezt belole nevelni mert nem egy kutyabol csinaltam kutyat. viszont lehet idegrendszeri problema es most kicsit bajban vagyok. Milyen tanacsot tudnatok adni? Kiallitason viszont jol erezte magat csak az emberi bizalom nincs mindig meg es a kutyaktol valo feles. Mit tegyek? Szakemberhez nem viszem nincs ra szuksegem.. csak par jo tatanaccsal lassatok el. Nagyon koszonom!
2015. máj. 20. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, majd a falka kineveli belőle.
2015. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!