Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kibírni azt az...

Hogy lehet kibírni azt az időt/akár évek/ míg lehet egy bizonyos kutyafajtám?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy kutyafajta beszélgettem egy tenyésztővel,sőt gazdikkal is. Jót rosszat tudok a fajtával kapcsolatban. Viszont egyenlőre se pénzem,se helyem nincs még egy kutyára,pláne nem egy nagytestűre.

Viszont évek kérdése mire olyan helyzetben leszek,hogy lehet ilyen kutyám.

Olyan rossz ez a várakozás.Mikor tudom nyár végén,ősz elején fognak születni kiskutyák.


2015. máj. 21. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy vállalod, hogy az egyik fotelt kidobod és a helyére teszed a kutyát és biztosítasz neki annyi programot, hogy ez elég is legyen neki, vagy összeszorítod a fogad és vársz. (A programok akkor is kellenek, mert egy portát is szét tud szedni, ha unatkozik)
2015. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen vagy kibírni. Én 12 évet vártam egy kutyára és még itt vagyok, túléltem.
2015. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen erzes, en koleszban vagyok, ide nem hozhatok kutyat, pedig mar annyira szeretnek, foleg, amikor hirdetik a facebookon a jobbnal jobb parositasokat a tenyesztok, sot, kozben a mi kutyank, aki a szuleimnel lakik, fedezett ketszer is es meg fog, de mire olyan helyzetben leszek, hogy johet a kutya, o mar kioregszik a tenyesztesbol, pedig nagyon szeretnek tole kolykot.
2015. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem halok bele csak nehéz :D


Sajnos szüleimmel élek,4. emelet,lift nélkül. Egy nagytestűnek a lépcsőzés nem tenne jót,szüleim meg nagytestűt nem engednek ide. Dolgozok ugyan,de elköltözni sajnos nem tudok belőle.Meg ha elköltözök akkor meg végképp nem tudnék egy nagytestűt fent tartani.

2015. máj. 21. 15:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos elköltözés csak vkivel lehetséges vagy egy barátnő vagy ha lenne egy párkapcsolatom. De egyedül 60 ezer ftból nem tudok elköltözni.
2015. máj. 21. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Amíg a szüleimnél laktam nekem sem voltak állataim.

Nem kell ennyire belelovallni magad a gondolatba.

Foglalkozz mással, ne ezen gondolkodj és ne is nézegesd, hogy mikor születnek kiskutyák.

2015. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van két kutyám, azonban az elsőért több évig könyörögni kellett. Nagyon szeretnék egy nagy svájci pásztorkutyát (nem érem be egy rotival, vagy egy argentin doggal, nem tudom magamat lebeszélni a nagy svájci pásztorkutyáról), de tudom, csak ilyen 10-15 év múlva lesz lehetséges, és valószínűleg akkor is kell éveket várnom a kutyusra, mivel nem terem minden sarkon ilyen fajta kutyus. Olvas a kutyák után, hogy mire egyszer lesz, mindent tudjál. Gyűjtögess pénzt, meg minden. Milyen kutyát akarsz, amúgy?
2015. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon rossz tud lenni! Megértelek! Azt lehet csinálni, hogy menhelyekre mész sétáltatni és így már tapasztaltabb leszel és kicsit a rózsaszín ködök is oszlanak.
2015. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van egy kutyám,csak kistestű.Némi tapasztalattal rendelkezek. 13 éve vannak kutyáink.


Orosz fekete terrier.

2015. máj. 22. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!