Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spot-onosok, hogyan kell...

Spot-onosok, hogyan kell értelmezni? (főleg advantix)

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne az Advantixxal kapcsolatban, hogy egy dobozban 3 ampulla van a 10- 25 kg-os kutyáknál és 1 ampulla 2,5 ml. Az én kutyusom 12 kg és nem tudom, hogy egy ampullát kell alkalmazni egy alkalommal és a másik kettőt havi különbséggel vagy az összeset?Most térünk át spot on-ra a szúnyogok miatt ( délen is vagyunk meg Tisza mellett is), hogy az ellen is védett legyen így nagyon birka vagyok ebben. Köszi!
2015. máj. 24. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre egy ampulla kell neki. Csepegtess a tarkójára és a hátára. A többit majd 1-3 hónap múlva (rá van írva hogy milyen gyakran kell használni)
2015. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért tartják drágának? Szerintem így tök olcsón jön ki. Kedden veszem is meg! Köszi! :)
2015. máj. 24. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért, mennyiért vetted? 2500-3000 körül van egy havi adag. Én 2200-ért veszem, és örülök, mint majom a farkának, hogy a drágából sikerült egy elég olcsót találnom. Azért az nem kevés pénz, bár persze attól is függ, hogy ki mihez szokott.

Amúgy négy ugyanakkora cuccnak kell benne lennie.

2015. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8600 Ft volt.
2015. máj. 29. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!