Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől ilyen büdöss a kutyám?

Mitől ilyen büdöss a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy kis csivi keverék kutyusom. Eddig soha nem tapasztaltam ilyet. Szinte minden harmad nap fürdetnem kell mert iszonyatosan büdöss. Nem kutya szagú hanem valami más, szinte maros szaga van. Az egész lakásban érzik annyira erőss. Mitől lehet ez? A bűzmirígyre gondoltam habár nem tudom az milyen szagú.
2015. máj. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet h atkás, rühes, stb. Tök fölösleges ennyit fürdetned, mert nem tesz jót a bőrének!
2015. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz
2015. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Vidd el állatorvoshoz
2015. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem rühes nem is atkás..egészséges szép fényes szőre van. Ha nem fürdetném le nem maradhatna a lakásban annyira büdi. De holnap megkérdezem a dokit köszönöm. Utolso: nem azt kértem hogy elemezd a mondatot!!! Annyi sssss betűt irok ahányat akarok köszi!
2015. máj. 26. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a bűzmirigye
2015. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet,de azzal,hogy 3 naponta fürdeted csak rosszabbat teszel!!!


Vidd el orvoshoz és vizsgáltasd ki. Fülgyulladás,bűzmirigy probléma,fogak romlása vagy egyszerűen rossz kaját kap!!


Mit kap enni?

2015. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz,de ne fürdesd meg előtte.Lehet nyelőcső záródási probléma is.A lényeg,ha szagos a kutya,úgy jobban felismeri a doki a bajt.Ha maró,ammónia szaga van,lehet vizelet tartási gondjai vannak.
2015. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dèlután beviszem és megtudjuk. Az egész testén érződik...a szája nem büdös. Joformán azt eszi amit főzök.
2015. máj. 27. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit főzöl? Külön neki vagy maradékot kap??


Mert ha maradékot akkor meg van a bibi..

2015. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem maradékot kap. Ha pl. huslevest főzök kap belőlle húst zöldséget egy kicsit meg levét. Szereti a pároltrizst a rántottát ilyesmiket amiket persze lehet neki. Ha nem főzök olyasmit amit ehet akkor persze tápot de inkább konzervet kap.
2015. máj. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!