Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen mix a...

Szerintetek milyen mix a labrador jellegű kutyusom?

Figyelt kérdés

Mi fejből ítélve shar pei-re gondolunk...Bár négy hónapos kora ellenére 18 kg, és óriási, szóval lehet az apuka valami nagyobb fajta volt:D Szerintetek?


[link]


[link]



2015. máj. 29. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a kutya négy hónapos? Így képről baromira idősebbnek tűnik, nem is kicsivel. Honnan került hozzád, és milyen idős volt akkor?

A másik szülőt meg nem tudom, nem túl jellegzetes, legalábbis így fejről, bármilyen sétatéri keverék lehet benne. Ti miből gondoljátok azt a shar peit? Mert se nem ráncos, se nem húsos, se nem olyan a formája, szóval nem értem.

2015. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Állatorvos vetette fel, hogy esetleg shar pei.

Hát...ismerősünk mesélte, hogy van születtek arany goldik a barátjánál, akik gazdit keresnek. Nagyon szeretjük a goldikat ezért gondoltuk, elmegyünk és megnézzük/megvesszük. Útközben telefonált a "tenyésztő", hogy téves az infó, nem goldi, hanem labi, és ingyen elvihető. Könyörgött, hogy vigyük el, mert sok neki annyi kutya. Cuki volt, és okoska így elhoztuk:) Kiskönyvébe az van beírva, hogy 01. 28-án született, tehát hivatalosan tegnap volt 4 hónapos. De pont ma voltam barátnőméknél, akik csoki labrador vettek, szintén 4 hónapos és mindössze 8 kg, valamit harmadakkora, mint a miénk...

2015. máj. 29. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem ő egy teljesen, vagy majdnem kifejlett kutyának tűnik, de semmiképp sincs közel a 4 hónaphoz... valami vegyes keverék, én shar pei-t nem látok benne :)
2015. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a tiétek extrém módon nem négy hónaposnak néz ki. A testarányaiból is meg lehet mondani, de a 18 kiló is irreális. Fél évnél tutira idősebbnek tippelném így fej alapján, de ha azt mondanád, hogy 10 hónapos, azt is elhinném.

Van esetleg képed arról, hogy nézett ki, amikor elhoztátok? Ha van, írd majd meg, hogy ez mikor volt, és mennyi idősnek kellett volna lennie akkor a kutyának.

2015. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve... Nem tavaly januárban született ez a kutya? :D
2015. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak nagyon elmosódott képeim vannak róla, amiket akkor csináltam, mikor elmentünk érte. Ez március 29-én volt, tehát "2 hónapos" volt.


[link]


[link]

2015. máj. 29. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez kb. stimmel. Fura. Remélem, nem lesz ízületi problémás a gyors növés miatt, erre nagyon figyeljetek oda nála. Inkább legyen sovány, meg inkább kapjon kicsit szutyokabb tápot, ne ugráljon olyan 1-1,5 éves koráig, meg ne fusson betonon, és valami ízületvédőt (ne kalciumot meg csonterősítőt!) adjatok neki.
2015. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!