Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vonaton mennyire veszik...

Vonaton mennyire veszik komolyan a szájkosár viselését a kutyáknak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
közlekedési eszközön mindenféleképpen kötelező a szájkosár és póráz viselése a kutyának
2015. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalauzfüggő. Van, amelyik nem szól, ha nincs, van amelyik leszállít.
2015. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalauz és utasfüggő. Mert lehet a kalauz nem szólna amúgy,de ha belázad egy két utas akkor jogosan leszállíthatnak. Jobb ha van nálad, maximum csak akkor teszed fel ha szólnak érte. Aprócska zsebretehető ölebekért általában nem szólnak, de azért egy méretesebb kutyától sok ember fél. Szóval legyen nálad.
2015. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg kalauzfüggő. Amikor hozzámkerült a kutyám (kölyök volt), nem volt nálam szájkosár és vonatoznom kellett vele. Nagyon megbüntettek. :(
2015. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Kalauzfüggő. Mindig legyen nálad szájkosár, akkor is, ha kicsi cuki kutyád van. Megbüntethetnek, ha a kallernak rossz napja van vagy ilyesmi.
2015. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettem lepontozva? Bocs, de tényleg nem értem :)
2015. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


Nem tudom,h miért lettél lepontozva, remélem segített az én zöld kezem :D

2015. jún. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!