Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fordult elő valakivel, hogy a...

Fordult elő valakivel, hogy a kutyája az árnyékokra volt rágerjedve? Azt kutatta, kereste? Mik a tapasztalatok? Mitől alakulhat ki? Hogyan lehet leszoktatni róla?

Figyelt kérdés

Nemrég örökbe fogadott 10hónap körüli kutyáról van szó. Komolyabb probléma nincs vele, de ez idegesítő. Tisztában vagyok vele, hogy nem normális. Elő is kutattam egy Cesar-os részt, ami hasonlóval foglalkozik. Szerencsére nem állandóan foglalkozik az árnyékokkal. Leginkább estefele, a szobában, mikor feloltjuk a villanyt. Mióta hozzánk került, azóta csinálja ezt, csak nem volt feltűnő még az elején... egy-egy madár árnyék után vetődött... de mikor otthon, este, lefekvéskor erre ráeszmél... az enyhén idegesítő. Nem hinném, hogy miattunk szokott rá, ez már egy régebbi berögződése szerintem. Eleget mozgatjuk mind szellemileg-mind fizikailag. Otthon béke és nyugalom van, addig amíg észre nem vesz egy árnyékot. Én arra gondoltam, hogy a gyepin találhatta ki magának ezt a szórakozást... unaloműzésként. Vagy hülyeség?

Tapasztalatok érdekelnének, vagy jó tanácsok ezzel a helyzettel kapcsolatban.



2015. jún. 2. 21:53
 1/1 anonim válasza:
ez csak azt jelenti hogy kitűnő házőrződ van amúgy meg kell mutatni az ebnek hogy nem bánt és lefoglalni valami érdekessel
2015. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!