Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen KUTYÁT válasszak?

Milyen KUTYÁT válasszak?

Figyelt kérdés

Házőrzésre szeretnék kutyát.

- nagy kert

- napi,2napi séta

- közepes v. nagytestű kutya

- hosszú szőrű v. félhosszú

- ugatása: jelző

- szereti a gyerekeket

- könnyen tanítható


lécci írjatok kutyákat!


2010. febr. 27. 13:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem is labim van és tökéletesen alkalmatlan a házőrző célra :o) ezért mondtam.
2010. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én a boxert vagy a német juhászkutyát tudnám ajánlani. Mind a kettő fajta szereti a gyerekeket. Igaz, a boxer rövidszőrű, de a többi feltételednek megfelel. Jó házőrző, hűséges. A német juhászkutya könnyen tanítható, hűséges és intelligens kutya. Mind a két fajta remek házikedvenc. :)
2010. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Óriás schnauzer! Nem fázós, nem ugat feleslegesen, kiváló házőrző, rendkívül okos, könnyen tanul. Imádja a gyerekeket, kiváló sportkutya. És nem utolsó sorban gyönyörű! Nekem egy só-bors kanom van, ami még ritkaság is!
2010. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Akartam javasolni a komondort, de irtad, hogy volt már ilyen fajtátok.

Nem szeretnétek mégegyszer ezt a fajtát?

Nekem is komondorom van és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Amint lesz lehetőségem rá, később is lesz még ilyen kutyám!

2010. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

komondor,landseer,berni közül kellene választani...

köszi...

2010. febr. 28. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!